PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie.



fotokornik
22-06-2009, 14:16
Mogę coś podziałać w kościele sprzętem takim jak w stopce? Ew. mozna dokupic 30/1,8 albo 50/1,8 ale bedzie manual a nie wiem czy na manualu dam rade?

mrpawcio
22-06-2009, 14:25
Co do 30 1.8 to nie będzie manual bo to jest wersja z AF-S, co innego 50tka.

fotokornik
22-06-2009, 14:28
no właśnie chodzi o 50 bo bardziej byłbym przychylny właśnie temu obiektywowi ze wzgledu na budzet

wasilewk
22-06-2009, 14:29
Nowa 50-ka ma AF-S.

fotokornik
22-06-2009, 14:33
ale nie miesci sie w budzecie

Agraf
22-06-2009, 19:38
nie ma 30/1.8 jest 35/1.8 i jak napisano wyżej będziesz miał AF, 50 będzie u ciebie za wąsko(jako jedyna jasna stałka), także raczej 35 i musiałbyś pomyśleć o czymś do portretów, najlepiej i tanio, sprzedaj d40 kup nawet d80 i na skromny początek może być, poza tym popstrykaj jako drugi fotograf i sam oceń czy ta jakość, jasność itp. cię satysfakcjonuje.