Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś używa



rlat
18-06-2009, 21:58
Witam
Wiem, że porządna torba kosztuje sporo kasy, jako, że na nadmiar funduszy w dobie kryzysu nie cierpię zastanawiam się nad nabyciem tego czegoś: http://www.allegro.pl/item658326583_nieziemska_torba_foto_38x19x21_z_baj erami_mocna.html

Pytanie czy ktoś z forumowiczów może ma taką torbę? Chciałbym w niej zmieścić 2 korpusy (D90, D50) 3 obiektywy (18-200, 50, 18-55) i dwie lampy SB600. Jak sądzicie da radę?

miron19j
18-06-2009, 22:26
nie znam tej torby, ale na moje oko nie zmieścisz się. Co nie oznacza, że nie może to być całkiem porządna torba podręczna.

raven
19-06-2009, 00:31
1. Odwiedź cambags (http://www.cambags.com/), poszukaj tam torby do której wchodzą 2 body + reszta gratów.
2. Zobacz jakie wymiary wewnętrzne powinna taka torba posiadać i jak jest to poukładane (czy odpowiada Ci taki układ).
3. Poszukaj podobnej torby na allecośtam.

b202
19-06-2009, 07:53
Korzysta z podobnej czy nawet takiej samej siedemczwartych. Wiem, że nie narzeka. Za te pieniądze bardzo dobra torba. Czasem dorównuje nawet tym markowym. Zawsze też wiadomo, że mniej się rzuca w oczy niż ta z logami i gadżetami innych firm ;)
Reasumując to polecam, bo też może sam wezmę.

Ch0
19-06-2009, 22:21
mam wymiarowo bardzo podobną torbę, ale obawiam się, że z tym co wypisałeś mógłbyś się nie zmieścić, ale to noszenia jednego zestawiku całkiem przyjemna torba ;)