PDA

Zobacz pełną wersję : program do raf



andrzej marzena
17-06-2009, 21:15
jaki jest dobra program do obróbki zdjęć w systemie raf bo mam w nef i jestem nie zadowolony z tej obróbki za wskazanie programy dzięki (pl)

fusbo
17-06-2009, 23:07
Było milion razy.

Photoshop Lightroom i już. Albo dużego PSa i wtedy wtyczka ACR. Może być także NX2 ale to toporny program (tyle, że wczytuje ustawienia z aparatu).

ekonet
17-06-2009, 23:09
jaki jest dobra program do obróbki zdjęć w systemie raf bo mam w nef i jestem nie zadowolony z tej obróbki za wskazanie programy dzięki (pl)
A jak rozumiesz różnicę między "raf" a "nef"?

trud
19-06-2009, 23:41
A jak rozumiesz różnicę między "raf" a "nef"?
Pewnie tak samo jak miedzy "raw" a "new".