PDA

Zobacz pełną wersję : GPS Logger Holux M-241



zk1
15-06-2009, 22:38
Czy ktoś wie jak w GPS Loggerze Holux M-241 można wyłączyć Bluetoth ?

jarecky
16-06-2009, 00:23
Nie da się. Urządzenie cały czas pracuje w "nasłuchu" na przychodzące połączenia.