Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Pozostałe akcesoria
> GPS Logger Holux M-241
PDA
Zobacz pełną wersję :
GPS Logger Holux M-241
zk1
15-06-2009, 22:38
Czy ktoś wie jak w GPS Loggerze Holux M-241 można wyłączyć Bluetoth ?
jarecky
16-06-2009, 00:23
Nie da się. Urządzenie cały czas pracuje w "nasłuchu" na przychodzące połączenia.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.