PDA

Zobacz pełną wersję : Wywoływanie i skanowanie 6x6



b202
11-06-2009, 23:30
Witam!
Znalazłem niedawno filmy w średnim formacie jeszcze robione Lubitelem ;) i chciałbym je wywołać. Nie mam czasu, żeby się już pobawić w samodzielne wywoływanie więc muszę zlecić to gdzieś w jakimś labie, dobrze byłoby gdyby miał od razu skanowanie.

Możecie polecić jakieś laby do wywoływania i skanowania? Podajcie www lub adresy z tel. co bym mógł się skontaktować. Z góry dzięki

fIlek
11-06-2009, 23:54
a na jaką chemię masz te 120stki? Jeśli na C41, to www.fotoreflex.pl - możesz ewentualnie pchnąć do mnie, a ja załatwię wywołanie. Co do skanowania to tanio nie będzie, bo do średniaka potrzebna jest manualna karetka, więc większy skan jednej trwa kilkadziesiąt sekund, czyli cena automatycznie idzie w górę.

b202
12-06-2009, 08:26
Dokładnie, na C-41. Na tej stronie nie widzę informacji o wywoływaniu średniego. Trzeba do nich pisać bezpośrednio o tym? Jak nic nie znajdę to będę się z Tobą kontaktował. ;) Jeśli będzie ok, to wrócę sobie popstrykać na średnim troszku. :P

wilus
12-06-2009, 10:46
tu (http://www.fotojack.pl/index.php?m=0&idk=8) wołają i skanują

fIlek
13-06-2009, 00:25
Dokładnie, na C-41. Na tej stronie nie widzę informacji o wywoływaniu średniego. Trzeba do nich pisać bezpośrednio o tym? Jak nic nie znajdę to będę się z Tobą kontaktował. ;) Jeśli będzie ok, to wrócę sobie popstrykać na średnim troszku. :P

Możesz od razu do mnie - na stronie takich usług nie opisują, ale C41 szerokie wołają. Mają lidery, kasetki i przede wszystkim maszynę z samoregenerującą chemią z kartridży, więc ściemy niet :)

b202
14-06-2009, 23:30
to będę w kontakcie Piotrek, niedługo napiszę i bym podesłał do wywołania i zeskanowania :)