PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o pomoc w wyborze torby



malyd77
10-06-2009, 09:31
Witam

Potrzebuję torbę dla następującego zestawu
1. Nikon D70
2. Obiektyw 1 18-55
3. Obiektyw 2 50mm
4. Obiektyw 3 55-100
5. Lampa zewnętrzna Metz 44
6. Dodatkowy akumulator do nikona + akumulatory do lampy

Co możecie poradzić dla takiego małego zestawu. Czy Hama Defender 170 lub 180 będzie dobra. Zależy mi żeby torba była przeciwdeszczowa.
Z góry dzięki za pomoc

Leatherface
10-06-2009, 09:50
180 powinna być dobra, a ze swojej strony mogę polecić Tamrac system 6

koziołek_matołek
11-06-2009, 17:23
Mój brat ma Tamarc'a i jest zadowolony, póki co na nic nie narzeka. Solidne tworzywo i pojemne bardzo. No i do tego nie przemaka, także również spokojnie mogę polecić tamarc. Spośród tych, co podałeś, to nie wiem. Nie miałam z nimi do czynienia.

BOSS
11-06-2009, 18:44
Tamrec System 6, tak jak przedmócy szanowni albo to co mam obecnie Kata DC-443. Kwoty za te dwie torby bardzo podobne.

redak
15-06-2009, 12:53
Osobiście polecę ci Nova 5 AW, spokojnie wejdzie ci to co masz, a z czasem będziesz chciał dokupić jakieś szkiełko to bez problemów upchniesz.

-bob-
15-06-2009, 12:54
osobiście doradzę Ci plecak

Zuzus
15-06-2009, 13:19
Osobiscie ;) polecam Ci Lowepro Reporter D300.. Wygodna, i pojemna torba. Pozadny material + przeciwdeszczowy pokrowiec.

flyski
15-06-2009, 13:26
Osobiście :) polecam Ci pomacać ww torby bo każda ma odrębną "ideologię organizacyjną"
Osobiście :) mam Tamraca 5606 i polecam, siedzi w nim dość luźno d80+18-70 70-300vr 50ka1,8 i sabina800
(NIE MA pokrowca przeciwdeszczowego ale na deszcz imo dobrze przygotowana)