Zobacz pełną wersję : Prezentacja zdjęć
waleszczka
09-06-2009, 14:59
Witam, czy ktoś z Was mógłby zdradzić w jaki sposób wykonujecie prezentację zdjęć z podkładem muzycznym? Jakich programów używacie? Co po kolei robicie.
Sony Vegas, nie mówiąc, że tamat już był wałkowany ;)
ProShowGold
Co po kolei robicie.
bez przesady...
waleszczka
09-06-2009, 15:15
Sony Vegas, nie mówiąc, że tamat już był wałkowany ;)
Dzięki wielkie.
http://www.youtube.com/watch?v=uFLgp4arCIE tu masz przykładowy mój materiał zrobiony w tym programie,
jednak jest to program głównie do montażu video, są prostsze programy... ale nie wiem jakiego typu prezentacje chcesz robić...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.