PDA

Zobacz pełną wersję : Torba na fuchy (duża).



wywar
07-06-2009, 20:44
Witam. Szukam torby która pomieści D300 z zapiętym N24-70 i D700+grip z zapiętym N14-24 i do tego wejdzie do niej fiszaj S10, N50, N85 + błyskotka SB900. To tej pory używałem Tenby Travelite S6 lecz zmęczenie materiału (3lata w służbie) dają o sobie znać i rozglądam się za czymś podobnym. Próbowałem plecaczki, slingshooty ale jednak torba lepiej mi podchodzi. Mam 2 faworytów w cenie pi razy drzwi 400zł:
- Tenba Messenger GEN-3 (http://www.foto-net.pl/sklep/produkt8922-Tenba-Messenger-GEN-3.html)
- Tamrac Pro 12 (http://www.foto-net.pl/sklep/produkt14921-Tamrac-Pro-12.html)
- jest jeszcze Lowepro Commercial AW (http://www.foto-net.pl/sklep/produkt12554-Lowepro-Commercial-AW.html), ale cena dużo wyższa.

Jak ktoś miał podobny dylemat lub widział te torby na żywca i może zdradzić parę cennych uwag to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

wronap
07-06-2009, 21:07
Mogę polecić Ci Lowepro Commercial AW - posiadam i świetnie się sprawuje, jest bardzo duża ale to plus dla Ciebie.

wywar
07-06-2009, 21:23
Ale Tenba Messenger GEN-3 jest większa i tańsza hmmm. Ma ktoś może ten model Tenby?

Tomasz67
13-06-2009, 13:21
Witam. Szukam torby która pomieści D300 z zapiętym N24-70 i D700+grip z zapiętym N14-24 i do tego wejdzie do niej fiszaj S10, N50, N85 + błyskotka SB900. To tej pory używałem Tenby Travelite S6 lecz zmęczenie materiału (3lata w służbie) dają o sobie znać i rozglądam się za czymś podobnym. Próbowałem plecaczki, slingshooty ale jednak torba lepiej mi podchodzi. Mam 2 faworytów w cenie pi razy drzwi 400zł:
- Tenba Messenger GEN-3 (http://www.foto-net.pl/sklep/produkt8922-Tenba-Messenger-GEN-3.html)
- Tamrac Pro 12 (http://www.foto-net.pl/sklep/produkt14921-Tamrac-Pro-12.html)
- jest jeszcze Lowepro Commercial AW (http://www.foto-net.pl/sklep/produkt12554-Lowepro-Commercial-AW.html), ale cena dużo wyższa.

Jak ktoś miał podobny dylemat lub widział te torby na żywca i może zdradzić parę cennych uwag to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
Witaj. Mogę polecić torbę którą mam w podpisie, cały wymieniony przez Ciebie sprzęt powinien się zmieścić, oczywiście wykonanie profesjonalne włącznie z pokrowcem przeciw deszczowym, tylko wygląda się jak byś się wyprowadzał.

Pozdrawiam Tomek.

morzon
13-06-2009, 16:14
Witaj. Mogę polecić torbę którą mam w podpisie, cały wymieniony przez Ciebie sprzęt powinien się zmieścić


Do LP Nova 200 ?? Chyba żartujesz...

marszull
13-06-2009, 17:06
A nie myslales o ktoryms Reporterze Lowepro ?

marbed
13-06-2009, 17:37
Z tańszych a równie dobrych zamienników dla LP proponuję MEKKO P-206. Na pewno wejdzie: D300+grip S10-20+N17-55+N80-200+N70-300VR+SB800 jest jeszcze "przegórka" na Laptopa oraz dwa pokrówce AW górny tylko na górę i dolny na całość. Dużym plusem jest suwak w górnej klapie pozwalający na dostęp do aparatu bez potrzeby otwierania całej klapy. Jest też jak dobrze liczę 8 większych i mniejszych kieszeni.

juggler
14-06-2009, 19:25
Polecam Tamrac Pro 12. Mieści wszystko co w podpisie + akumulatory,ładowarki,filtry i wiele innych. Nie mam gripów ale wchodzą z dwoma body bez problemów.

wuqa
12-07-2009, 17:30
I na jaką torbę, kolego WYWAR, się zdecydowałeś? Też zastanawiam się właśnie nad Tamrac 12 lub lub Lowepro 550 AW. Potrzebuję zapakować dwa body: D700+24-70, D50+85, 50-tkę dwie lampy i nie zaszkodziłoby jakby zostało odrobinę miejsca na jakies przyszłościowe "rybie" szkiełko. Podpowie ktoś, którą wybrać? Z opisów w sieci wynika, że z grubsza wymiary podobne...

malibu
12-07-2009, 18:42
ja zawartość swojej stopki plus kilka dodatkowych rzeczy (akumulatory , ładowarki itp) noszę w Hama defender 210 http://www.ceneo.pl/1716538
którego nabyłem dość przypadkowo ale póki co jestem zadowolony ( używam miesiąc)
zalety
- pojemność
- cena (ok 300 pln)
minusy
-przegródki oferowane przez producenta są niewystarczające albo ja nie potrafiłem ułożyc dobrze sprzętu ( posiłkowałem się przegródkami z małej starszej torby i plecaka foto from biedronka)
gdyby ktoś był zainteresowany to mogę zrobić zdjęcie jak to wygląda wypchane sprzętem

xMAREKx
12-07-2009, 19:54
Moja propozycja to Delsey PRO 1 lub 2 sam się do nich czaje i się zdecydować nie moge :D