urbanned
06-06-2009, 21:41
Witam,
Posiadam panel LCD Samsunga SM206BW, który ma już 2 lata.
Wyczytałem, że kalibracja wiąże się z profilami, które są płatne, dlatego mam pytanie do osób, które znają się na rzeczy czy jest sens bawić się w kalibracje tego modelu czy lepiej zainwestować w nowy (lepszy sprzęt), a jeśli tak to jaki i następnie dopiero kalibrować?
Posiadam panel LCD Samsunga SM206BW, który ma już 2 lata.
Wyczytałem, że kalibracja wiąże się z profilami, które są płatne, dlatego mam pytanie do osób, które znają się na rzeczy czy jest sens bawić się w kalibracje tego modelu czy lepiej zainwestować w nowy (lepszy sprzęt), a jeśli tak to jaki i następnie dopiero kalibrować?