Zobacz pełną wersję : Filtry 77
Zakleszczyły mi się dwa filtry ze sobą uv z polarem i nie mogę ich rozkręcić. Gdyby to były zwykłe to bym to chrzanił, ale to H hmc oba i szkoda by były w kopulacji. Polar ma ząbki a uv gładka i nie ma jak uchwycić. Czy pociemnia taki zestaw?
Odkręciłem otwieraczem - może bardziej odkręcaczem - do słoików firmy Leifheit. Oczywiście przez tekturę , udało się bez śladu .
oki poszukam otwieracza w markecie
Ewentualnie Filter wrench: http://www.raysfoto.pl/DefaultPage.aspx?pageId=0&idHosta=126&idNadAlbumu=1358
markB - serdecznie dziękuję za link. Już poradziłem.
Ja się ostatnio w podobnej sytuacji ratowałem ręcznikiem ;o)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.