PDA

Zobacz pełną wersję : Filtry 77



roli
05-06-2009, 07:39
Zakleszczyły mi się dwa filtry ze sobą uv z polarem i nie mogę ich rozkręcić. Gdyby to były zwykłe to bym to chrzanił, ale to H hmc oba i szkoda by były w kopulacji. Polar ma ząbki a uv gładka i nie ma jak uchwycić. Czy pociemnia taki zestaw?

greco
05-06-2009, 08:01
Odkręciłem otwieraczem - może bardziej odkręcaczem - do słoików firmy Leifheit. Oczywiście przez tekturę , udało się bez śladu .

roli
05-06-2009, 15:08
oki poszukam otwieracza w markecie

markB
05-06-2009, 18:07
Ewentualnie Filter wrench: http://www.raysfoto.pl/DefaultPage.aspx?pageId=0&idHosta=126&idNadAlbumu=1358

roli
09-06-2009, 07:17
markB - serdecznie dziękuję za link. Już poradziłem.

thorcik
15-06-2009, 12:22
Ja się ostatnio w podobnej sytuacji ratowałem ręcznikiem ;o)