PDA

Zobacz pełną wersję : współpraca D700 z MB-D10



Mont
04-06-2009, 21:48
Na forum był kiedyś wątek dotyczący problemów współpracy zestawu jak w tytule.
Z załadowanym w aku Ni-MH MB-D10 aparat traci na szybkostrzelności, wyraźniej robi mniej zdj./sek, niż w zestawie z D300.
Zauważyłem ten problem już w zeszłym roku ale nie byłem pewien swoich spostrzeżeń. Wskaźnik zużycia baterii informuje w takiej sytuacji o wyraźnym ich zużyciu, pomaga wtedy odkręcenie i ponowne przykręcenie gripa.

Czy wysyłaliście sprzęt z tym problemem do serwisu ?? Czy jest to usterka podlegająca gwarancji ??
Aparat nie ma jeszcze roku ale MB-D10 nie jest już objęty gwarancją.

Adak
06-06-2009, 11:37
A ja miałem odwrotnie.

D300 zwalniał, a D700 nie. Serwis nic nie poradził - dzieje / działo się to po kilkudziesięciu / kilkuset klatkach. Podobno tak ma prawo być - dla mnie cuda.

Al Bundy
06-06-2009, 11:41
Jaki soft?

Adak
06-06-2009, 11:44
A i B 1.10.

Ps. Przed updatem było tak samo.