Mont
04-06-2009, 21:48
Na forum był kiedyś wątek dotyczący problemów współpracy zestawu jak w tytule.
Z załadowanym w aku Ni-MH MB-D10 aparat traci na szybkostrzelności, wyraźniej robi mniej zdj./sek, niż w zestawie z D300.
Zauważyłem ten problem już w zeszłym roku ale nie byłem pewien swoich spostrzeżeń. Wskaźnik zużycia baterii informuje w takiej sytuacji o wyraźnym ich zużyciu, pomaga wtedy odkręcenie i ponowne przykręcenie gripa.
Czy wysyłaliście sprzęt z tym problemem do serwisu ?? Czy jest to usterka podlegająca gwarancji ??
Aparat nie ma jeszcze roku ale MB-D10 nie jest już objęty gwarancją.
Z załadowanym w aku Ni-MH MB-D10 aparat traci na szybkostrzelności, wyraźniej robi mniej zdj./sek, niż w zestawie z D300.
Zauważyłem ten problem już w zeszłym roku ale nie byłem pewien swoich spostrzeżeń. Wskaźnik zużycia baterii informuje w takiej sytuacji o wyraźnym ich zużyciu, pomaga wtedy odkręcenie i ponowne przykręcenie gripa.
Czy wysyłaliście sprzęt z tym problemem do serwisu ?? Czy jest to usterka podlegająca gwarancji ??
Aparat nie ma jeszcze roku ale MB-D10 nie jest już objęty gwarancją.