junior1991
04-06-2009, 11:57
Witam i prosze o rade.
Mam takie ptanie czy jest moze jakas teoria fotografi motoryzacyjnej chodzi mi tu o samochody. Za jakiś czas mam zrobić zdjęcia straej odremontowanej limuzynie i piszę w tej sprawie tu na forum. Czy jest moze jakis tutek do obrobki poznijeszej fotografi czy cos w tym stylu.
Przeglądałęm dużo zdjęc na forum i mniej wiecej już wiem czym mogę się kierować. :)
Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Mam takie ptanie czy jest moze jakas teoria fotografi motoryzacyjnej chodzi mi tu o samochody. Za jakiś czas mam zrobić zdjęcia straej odremontowanej limuzynie i piszę w tej sprawie tu na forum. Czy jest moze jakis tutek do obrobki poznijeszej fotografi czy cos w tym stylu.
Przeglądałęm dużo zdjęc na forum i mniej wiecej już wiem czym mogę się kierować. :)
Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi.