PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia motoryzacji



junior1991
04-06-2009, 11:57
Witam i prosze o rade.

Mam takie ptanie czy jest moze jakas teoria fotografi motoryzacyjnej chodzi mi tu o samochody. Za jakiś czas mam zrobić zdjęcia straej odremontowanej limuzynie i piszę w tej sprawie tu na forum. Czy jest moze jakis tutek do obrobki poznijeszej fotografi czy cos w tym stylu.

Przeglądałęm dużo zdjęc na forum i mniej wiecej już wiem czym mogę się kierować. :)

Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

sdnk
04-06-2009, 12:47
napewno się przyda filtr polaryzacyjny.

mrpawcio
04-06-2009, 13:12
http://fotoryzacja.pl

Po raz kolejny polecę to Forum, specjalizujące się właśnie w fotografii motoryzacji.

junior1991
04-06-2009, 21:40
Dzięki wielkie za odpowiedzi

Pozdrawiam :)