wist
03-06-2009, 22:35
Witam Wszystkich.
Dużo kiedyś na forum pisało się o zabezpieczeniu przenoszonych negatywów przez bramki kontrolne na lotnisku.
A jak ma się sprawa z kartami np CF, SD przy kontroli na bramkach na lotnisku, czy poziom promieniowania prześwietlający bagaż nie powoduje uszkodzeń zapisu obrazu na kartach. Wiem iż można karty mieć przy sobie, lecz nie zawsze jest to możliwe. Najlepiej jeśli są one w bagażu podręcznym, lecz przechodzi on przez skaner.
Może osoby często podróżujące samolotem podzielą się informacjami jak sobie z tym radzą, a może karty np SD są tak odporne na promieniowanie skanera na lotnisku, iż nic z nimi się nie dzieje.
Okres urlopowy, można więcej czasu poświęcić na foty, tylko ważne by przywieźć je nienaruszone.
Pozdrawiam WIST.
Dużo kiedyś na forum pisało się o zabezpieczeniu przenoszonych negatywów przez bramki kontrolne na lotnisku.
A jak ma się sprawa z kartami np CF, SD przy kontroli na bramkach na lotnisku, czy poziom promieniowania prześwietlający bagaż nie powoduje uszkodzeń zapisu obrazu na kartach. Wiem iż można karty mieć przy sobie, lecz nie zawsze jest to możliwe. Najlepiej jeśli są one w bagażu podręcznym, lecz przechodzi on przez skaner.
Może osoby często podróżujące samolotem podzielą się informacjami jak sobie z tym radzą, a może karty np SD są tak odporne na promieniowanie skanera na lotnisku, iż nic z nimi się nie dzieje.
Okres urlopowy, można więcej czasu poświęcić na foty, tylko ważne by przywieźć je nienaruszone.
Pozdrawiam WIST.