Zobacz pełną wersję : Tamrac PRO 8
jurasss1
01-06-2009, 19:59
Witam dzisiaj przymierzałem sie do torby Tamrac PRO 8
Bardzo byłem zdziwiony gdy się okazało ze oglądana przeze mnie torba różni się od zdjęć którą widziałem w necie.
Oglądałem taką torbę
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img95.imageshack.us/my.php?image=39577437.jpg)
Jest też PRO 8
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img245.imageshack.us/my.php?image=maindjx.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img245.imageshack.us/my.php?image=3864tam5.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img365.imageshack.us/my.php?image=3864tam3.jpg)
Teraz pytanko: która jest nowsza.
Przemek Paśnik
01-06-2009, 20:08
Ta pierwsza - ma nowe logo.
Nowsza jest ta druga torba, to jest nowe logo Tamraca
Przemek Paśnik
01-06-2009, 20:11
Ta pierwsza - ma nowe logo.
Nowsza jest ta druga torba, to jest nowe logo Tamraca
Tośmy namieszali :mrgreen: mnie się wydaje, że to ta pierwsza jest nowsza. Może mi się tylko wydaje :-P Ale czy to wogóle ważne??
Przemek masz racje, pierwsza to nowe logo :) mi się porąbało ;)
jurasss1
01-06-2009, 20:13
Druga ma futerał na karty i baterie :)
Mam parę miesięcy tę pierwszą - solidna torba i upakować co nieco się da :) , polecam
woytec60
01-06-2009, 22:13
Druga ma futerał na karty i baterie :)
Tną koszty :roll:
jurasss1
01-06-2009, 22:42
Hmmm w zestawie powinna być karta gw. Jak ona wygląda ? może ktoś opisać jej wygląd, żeby widział czego szukać :P
Mogła by być nieco sztywniejsza z grubszymi ściankami .
jurasss1
02-06-2009, 15:42
A jak wypada ta torba w zestawieniu z Lowepro Stealth Reporter D300 AW /d400 ??
Hmmm w zestawie powinna być karta gw. Jak ona wygląda ? może ktoś opisać jej wygląd, żeby widział czego szukać :P
Co prawda nie mam tych najnowszych typów, ale nie przypominam sobie aby w jakiejkolwiek torbie Tamraca (a mam ich trzy, łącznie z tą starszą wersją Pro 8 ) była specjalna karta gwarancyjna. Tam były jakieś karteluszki, ale z informacją o 5-letniej czy dożywotniej gwarancji (zależy od sprzętu) z domysłem, że na podstawie paragonu lub faktury. Jednak mogę do jutra sprawdzić, bo może nie zwróciłem uwagi.
A jak wypada ta torba w zestawieniu z Lowepro Stealth Reporter D300 AW /d400 ??
wg mnie jest wygodniejsza
Leatherface
03-06-2009, 21:15
Ja ostatnio kupiłem system 6 i z papierków to tylko ta ulotka reklamowa + paragon. Rozumiem, że na jego podstawie jest gwarancja.
Sprawdziłem. Do każdej z toreb dołączona jest tylko podwójna kartka, a na jej ostatniej stronie są warunki gwarancji 5-letniej (po angielsku). Na podstawie paragonu lub faktury. Żadnego dodatkowego formularza z gwarancją nie było.
jurasss1
04-06-2009, 17:48
no mam tak samo :) Już nabyłem torbę. Tyle w niej miejsca że tylko zachęca do kolejnych zakupów :P
Leatherface
04-06-2009, 20:59
Noooo... żebyś wiedział ;)
Czy ktorys z wlascicieli systemu 8 ma nikonowskiego 70-200 i bedzie mi w stanie powiedziec czy po wrzuceniu pionowo szkla do torby bedzie dalo sie zapiac klape i w miare komfortowo je tam nosic? Co prawda przymierzam sie do systemu 6, ale obie maja taka sama wysokosc.. stad pytanie tutaj.
Brakuje kilku cm wys. porownujac szklo i torbe.. Ale byc moze taki patent przejdzie? :)
Dajcie znac.
Dzieki
genghiskhan
28-06-2010, 12:54
Mogła by być nieco sztywniejsza z grubszymi ściankami .
w 100% popieram
mam 1 wersje od jakiś 2 lat - owszem pojemna, ale nie jest to szczyt ergonomii :)
osobiście dokupiłbym sobie torbę na 3x zoom, bo zapakowanie 2 puszczek, 3 stałek i 80-200 + lampa i *******y to już sztuka :) ale zalezy ile kto sprzetu ma i do czego potrzeba
Czy ktorys z wlascicieli systemu 8 ma nikonowskiego 70-200 i bedzie mi w stanie powiedziec czy po wrzuceniu pionowo szkla do torby bedzie dalo sie zapiac klape i w miare komfortowo je tam nosic? Co prawda przymierzam sie do systemu 6, ale obie maja taka sama wysokosc.. stad pytanie tutaj.
Brakuje kilku cm wys. porownujac szklo i torbe.. Ale byc moze taki patent przejdzie? :)
Dajcie znac.
Dzieki
Mam obie rzeczy i nowa 70-200 się nie mieści (a trochę krótsza od starej), aczkolwiek nie próbowałem zapinać klapy. Od razu zrezygnowałem, kiedy zobaczyłem ile obiektywu wystaje (mogę na jutro jeszcze raz spróbować dopiąć). Tu trzeba głębszej torby, np. nowego Tamraca Ultra Pro 11.
Spróbowałem i udało się, ale nie odważyłbym się na noszenie tak wypakowanej torby.
Przed zasunięciem zamka:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img38.imageshack.us/img38/2937/tam8telezoom.jpg)[/URL][/IMG]
Po:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img269.imageshack.us/img269/8323/tam8telezooma.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.