Zobacz pełną wersję : Tablet
Jaki polecacie tablet na początek do photoshopa? Najlepiej w miarę tani :)!
Przemek Paśnik
01-06-2009, 19:36
Wacom. I wszystko jasne :mrgreen: Np. bamboo albo volito
northrop
02-06-2009, 01:37
od lat uzywam Intuos3 z w/w firmy Wacom i bardzo polecam.
Od niedawna używam również Intuos3 Wacoma (kupiony od kolegi z forum) i jest świetny. Okazał się rewelacyjną inwestycją, ale to długa historia ;)
Krótka piłka:
- Wacom
- format A6 lub A5, bo przy większym się zamachasz na śmierć
Jeśli ma byc tanio, to powyższe warunki spełniają Volito i Bamboo. Podjedź do jakiegoś dystrybutora, pomacaj, zastanów się czy potrzebujesz PSa Elementsa i kup.
nic madrego w tym temacie nie znajdziesz ponad to co juz zostalo napisane na forum ;)
Wacom. Najlepszy na jakiego Cie stac.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.