PDA

Zobacz pełną wersję : Tablet



The Fly
01-06-2009, 19:31
Jaki polecacie tablet na początek do photoshopa? Najlepiej w miarę tani :)!

Przemek Paśnik
01-06-2009, 19:36
Wacom. I wszystko jasne :mrgreen: Np. bamboo albo volito

northrop
02-06-2009, 01:37
od lat uzywam Intuos3 z w/w firmy Wacom i bardzo polecam.

pawel
02-06-2009, 01:53
Od niedawna używam również Intuos3 Wacoma (kupiony od kolegi z forum) i jest świetny. Okazał się rewelacyjną inwestycją, ale to długa historia ;)

ku6i
02-06-2009, 02:04
Krótka piłka:
- Wacom
- format A6 lub A5, bo przy większym się zamachasz na śmierć

Jeśli ma byc tanio, to powyższe warunki spełniają Volito i Bamboo. Podjedź do jakiegoś dystrybutora, pomacaj, zastanów się czy potrzebujesz PSa Elementsa i kup.

sote
02-06-2009, 13:20
nic madrego w tym temacie nie znajdziesz ponad to co juz zostalo napisane na forum ;)
Wacom. Najlepszy na jakiego Cie stac.