lysy1_sy
31-05-2009, 16:03
skopiowałem aparatem kolorowy negatyw i teraz mam pytanie, jak zrobić pozytyw w Photoshopie .Próbowałem poprzez zakładkę "odwróć" wychodziło to mi w skopiowanych negatywach czarno-białych ,ale w kolorowych nie zdaje egzaminu.Jak to zrobić aby mieć zadowalający efekt?