PDA

Zobacz pełną wersję : [ Przyroda ] Kilka grzybków



Madziulek
18-09-2006, 08:39
z ostaniego wypadu do lasu

1.


2.


3.





Pozdrawiam

vuki
18-09-2006, 10:14
widzialbym ciut wieksza GO, troche oczyszczony teren z igielek na 1 planie, cale grzybki (foto 1 uciety) i 3 za ciemny

Madziulek
18-09-2006, 11:56
widzialbym ciut wieksza GO, troche oczyszczony teren z igielek na 1 planie, cale grzybki (foto 1 uciety) i 3 za ciemny

Zmniejszyłam zdjęcia i ostrość troche uciekła ...

Czyscilam z igielek ale to nie jest takie proste :)

vuki
18-09-2006, 12:01
Zmniejszyłam zdjęcia i ostrość troche uciekła ...

zawsze ucieka!
po zmniejszeniu musisz wyostrzyc zdjecie (usnharp mask)

ALF
18-09-2006, 12:05
a mnie ta mroczna 3 nawet się podoba :P

Madziulek
18-09-2006, 12:36
a mnie ta mroczna 3 nawet się podoba :P

A dziękuje..

tak miało być :)

[ Dodano: Pon 18 Wrz, 2006 ]


Zmniejszyłam zdjęcia i ostrość troche uciekła ...

zawsze ucieka!
po zmniejszeniu musisz wyostrzyc zdjecie (usnharp mask)

wyostrzam ale i tak zle wygląda...
Na moim kompie jest wszytko ok ...
może coś zle robie
pobawie się pozniej tym wyostrzaniem :)

thx

Magnum43
18-09-2006, 14:14
Naprawdę nikogo nie stać na rzeczywistą ocenę tych zdjęć ?
są po prostu kiepskie ...tylko dlatego że jest to kobieta ...wprowadzacie ją w błąd to bardzo nie w porządku .Dlaczego nikt nie napisze o kadrowaniu i GO itd....skoro ma robić dobre zdjęcia to bądżcie bardziej obiektywni koledzy :)

[ Dodano: Pon 18 Wrz, 2006 ]
Mam podobne problemy ale cały czas się uczę .... pozdrawiam serdecznie

Madziulek
18-09-2006, 15:42
Naprawdę nikogo nie stać na rzeczywistą ocenę tych zdjęć ?
są po prostu kiepskie ...tylko dlatego że jest to kobieta ...wprowadzacie ją w błąd to bardzo nie w porządku .Dlaczego nikt nie napisze o kadrowaniu i GO itd....skoro ma robić dobre zdjęcia to bądżcie bardziej obiektywni koledzy :)

[ Dodano: Pon 18 Wrz, 2006 ]
Mam podobne problemy ale cały czas się uczę .... pozdrawiam serdecznie

Nikt mnie nie wprowadza w błąd wiem sama że nie są najlepsze i z chęcią posłucham krytyki i porad .Nikogo nie proszę o jakieś wzgledy z tego powodu że jestem kobietą,staram się być miła i myśle że inni też...

Nikogo też nie będę przepraszać za to że jestem kobieta i nie mam też zamiaru tego ukrywać tylko dlatego żeby przeczytać uwagi typu : "praca jest gó..o warta" - o takie uwagi Ci chodzi? To Twoje słowa. Na tym polega ocena na tym forum?


Bez obrazy Magnum43 jak najbardziej jestem za równym traktowaniem..ale chyba ciutke wyolbrzymiasz kwestie faworyzacji kobiet na forum....

Przy opini typu jak powyżej miło by było też w skrócie napisać co zrobiłam zle,może na przyszłość mi się bardziej przyda taka uwaga niż "gó..warta" i tyle.

Magnum43
18-09-2006, 15:46
Jak bys głębiej przeanalizowała poprzedni post........uwagi typu : "praca jest gó..o warta" - o takie uwagi Ci chodzi? To Twoje słowa.............. wiedziałabyś że ta uwaga nie odnosiła się do Ciebie....pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: Pon 18 Wrz, 2006 ]
tak wogóle to obiecuję nie komentować Twoich postów ....skoro nie rozumiesz intencji.....i nie pisz mi więcej PW.Pa pa

Madziulek
18-09-2006, 16:05
Jak bys głębiej przeanalizowała poprzedni post........uwagi typu : "praca jest gó..o warta" - o takie uwagi Ci chodzi? To Twoje słowa.............. wiedziałabyś że ta uwaga nie odnosiła się do Ciebie....pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: Pon 18 Wrz, 2006 ]
tak wogóle to obiecuję nie komentować Twoich postów ....skoro nie rozumiesz intencji.....i nie pisz mi więcej PW.Pa pa

Być może nie była do mnie....ale takie miałam wrażenie .Napisałam Ci na PW żeby to z Tobą wyjaśnic i nie napisałam już nic więcej tak jak Ty


Rozumiem intencje i przeanalizuj też mój post

co do komentowania ,zrób jak chcesz

Również pozdrawiam serdecznie...

Magnum43
18-09-2006, 16:15
Po prostu nie odnosiło się to bezpośrednio do Ciebie ...przykro mi że odniosłaś takie wrażenie ......też się uczę i dlatego wolę szczerą ocenę ,naprawdę proszę przeanalizuj komentarze do swojego postu i sama oceń czy są rzeczowe i szczere.......ja odniosłem wrażenie że nie .

Madziulek
18-09-2006, 16:33
Po prostu nie odnosiło się to bezpośrednio do Ciebie ...przykro mi że odniosłaś takie wrażenie

nie ma już tematu ,zle się zrozumielismy...


......też się uczę i dlatego wolę szczerą ocenę ,
naprawdę proszę przeanalizuj komentarze do swojego postu i sama oceń czy są rzeczowe i szczere.......ja odniosłem wrażenie że nie .

Jak najbardziej jestem ZA i owszem czasem odnosze takie wrażenie
Po to zamieszczam tu zdjęcia żeby dostać jakąś poradę na przyszłość
Dlatego też napisałam że z chęcią przyjme krytyke i porady

ja też wolę szczerą ocenę i serdecznie zapraszam Cię do komentowania moich zdjęc

teh_14m3
18-09-2006, 16:38
Magnum43, a chciales dobrze....


Madziulek, kiepskie kadry, za mala głębia ostrości (nie ma to nic wspólnego ze zmniejszeniem obrazka), a 3 definitywnie za ciemna ;)

ALF
18-09-2006, 17:27
a ja się będę upierał, że 3 ma coś wsobie...więcej...podkręciłem kontrast, wyciągnąłem cienie...i wcale nie było lepiej, choć dużo jaśniej...imho, ta pomroczność jest ciekawa...być może dało by się inaczej skadrować, ale z tego co jest, uważam, że jest dobrze...

Madziulek
18-09-2006, 18:56
Magnum43, a chciales dobrze....


Madziulek, kiepskie kadry, za mala głębia ostrości (nie ma to nic wspólnego ze zmniejszeniem obrazka), a 3 definitywnie za ciemna ;)


a ja się będę upierał, że 3 ma coś wsobie...więcej...podkręciłem kontrast, wyciągnąłem cienie...i wcale nie było lepiej, choć dużo jaśniej...imho, ta pomroczność jest ciekawa...być może dało by się inaczej skadrować, ale z tego co jest, uważam, że jest dobrze...

Ja lubie tą "pomroczność" jak to nazwał ALF na 3 ...:)

Kadry kiepskie to jakie powinny wedlug Was...bardziej na prawo na lewo ,centralnie może .... ??:)

Co do ostrosci nie będe sie upierac,ale na moim kompie jest o wiele lepiej,moge wyslac na maila do oceny GO