Zobacz pełną wersję : Cztery pory zdjęcia! Wspaniałe!
Wspaniały materiał!!!
Ośmiu znanych artystów fotografików: Chris Niedenthal, Stanisław Woś, Michał Browarski, Tomasz Sikora, Wojciech Prażmowski, Tadeusz Rolke, Waldemar Jama i Adam Bujak opowiada przed kamerami o swoim widzeniu Polski – jej różnych regionów geograficznych, mieszkańców, najpiękniejszych miejsc i najważniejszych wydarzeń społeczno-politycznych. Ich opowieści układają się w swoisty polski kalendarz, zapis wydarzeń czterech pór roku. Każdy z fotografików ma swoje ulubione tematy, zakątki, motywy: jedni preferują fotografię polityczno-społeczną, inni utrwalanie obyczajów i mód, jeszcze inni – ludzkich twarzy i losów, krain geograficznych, elementów krajobrazu czy zabytków historii.
Mam nadzieję, że jeszcze nie było.
http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/kalendarz-polski/wideo/film-dokumentalny
Nawet jeśli było, to nie widziałem.
Najbardziej podobała mi się część z Prażmowskim.
donkiszot
30-05-2009, 01:21
Znakomity dokument. Obejrzalem z przyjemnoscia.
gregory_21
01-06-2010, 18:00
Okopałem, odnalazłem aktualny link (http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/sztuka/kalendarz-polski/wideo/kalendarz-polski/488536), obejrzałem, POLECAM! :)
donkiszot
01-06-2010, 18:09
Nie bałeś się zemsty Tutenchamona? :lol:
Faktem jest, że obejrzeć warto.
marszull
01-06-2010, 18:10
To trzeba bylo na PW wysylac bo teraz nie mozna obejrzec z powodu zbyt duzej liczby chetnych ;-)
ha juz dziala ;-)
donkiszot
01-06-2010, 18:16
Nie martw się, tam nic o sprzęcie nie ma, żadnych nowości nikona, tylko ględzą o fotografii. :D Zaraz się znudzą i spokojnie się dostaniesz.
[...]ha juz dziala ;-)
A nie mówiłem? :)
marszull
01-06-2010, 19:25
Nie martw się, tam nic o sprzęcie nie ma, żadnych nowości nikona, tylko ględzą o fotografii. :D Zaraz się znudzą i spokojnie się dostaniesz.
E jak nic o sprzecie to nie ogladam ;-)
A tak powaznie to bardzo dobry fim, dziwne ze go wczesniej przegapilem, ale to moze dlatego ze TVP i jej witryna nie lubila sie z makami a teraz materialy wideo od jakiegosz czasu mozna zobaczyc nie majac windowsa :-)
donkiszot
01-06-2010, 19:34
E jak nic o sprzecie to nie ogladam ;-)
To, na zachętę dla innych, zdradźmy, że Tomek Sikora z Nikonem występuje :)
A tak powaznie to bardzo dobry fim, dziwne ze go wczesniej przegapilem, ale to moze dlatego ze TVP i jej witryna nie lubila sie z makami a teraz materialy wideo od jakiegosz czasu mozna zobaczyc nie majac windowsa :-)
Obejrzałem drugi raz. Drugi raz z przyjemnością. Niby kliku starszych panów, którzy chodzą z aparatami, przy burej pogodzie, fotografują jakieś gzymsy, kamienie, plastykowe pogodynki z chin, a jednak hipnotyzują nieco — zarówno opowieścią, jak i zdjęciami.
Okopałem, odnalazłem aktualny link (http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/sztuka/kalendarz-polski/wideo/kalendarz-polski/488536), obejrzałem, POLECAM! :)
No całe szczęście, bo na ITVP każą teraz za wszystko płacić.
Również z przyjemnością oglądnąłem ten dokument.
Fajny materiał.
Przy okazji, powaliły mnie "wymagania sprzętowe" konieczne do oglądania filmu:
"System operacyjny:
Legalna wersja Windows XP/SP2, 2003, Vista"
Na piracie nie pójdzie?
Kto sprawdzi? ;)
Mogli dodać, że koniecznym warunkiem jest opłacony abonament.
gregory_21
02-06-2010, 14:52
Fajny materiał.
Przy okazji, powaliły mnie "wymagania sprzętowe" konieczne do oglądania filmu:
"System operacyjny:
Legalna wersja Windows XP/SP2, 2003, Vista"
Na piracie nie pójdzie?
Kto sprawdzi? ;)
Mogli dodać, że koniecznym warunkiem jest opłacony abonament.
Coś ta Twoja wypowiedź jest niespójna, bo najpierw piszesz, że oglądnąłeś a później pytasz czy ktoś sprawdzi ;)
Fajny materiał.
Przy okazji, powaliły mnie "wymagania sprzętowe" konieczne do oglądania filmu:
"System operacyjny:
Legalna wersja Windows XP/SP2, 2003, Vista"
Na piracie nie pójdzie?
Kto sprawdzi? ;)
Mogli dodać, że koniecznym warunkiem jest opłacony abonament.
Na makówce też działa :P
Coś ta Twoja wypowiedź jest niespójna, bo najpierw piszesz, że oglądnąłeś a później pytasz czy ktoś sprawdzi ;)
No dobra! Masz mnie ;)
Rządzę na morzach i oceanach!
gregory_21
04-06-2010, 11:26
No dobra! Masz mnie ;)
Rządzę na morzach i oceanach!
W takim razie szczerość za szczerość: POPŁYWAMY RAZEM? :D
Ale szybka decyzja, bo za miesiąc czeka mnie lądowa nuda przy kartonie oryginalnego Windows 7 :(
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.