PDA

Zobacz pełną wersję : Czy taki zestaw się nada?????



mtu
28-05-2009, 12:38
Wiem, jest sporo wątków na forum i przeczytałem je ale i tak chciałem zapytać czy taki zestaw da radę na moje D700 z 24-70 lub 70-200???
statyw fotograficzny Manfrotto 055XPROB + głowica 3D Manfrotto 804RC2


Czy może będzie lepsza ta głowica :???
głowica kulowa Manfrotto 484RC2

northrop
30-05-2009, 07:34
tyle kasy ladujesz w fajne obiektywy... jeszcze wiecej w aparat... a na statyw to kasy jak na waciki do uszu. odloz troche wiecej miedziakow i kup fajne Gitzo 6X (przynajmniej 2 serii, np 2531, ale sugerowal bym szczerze zabrac sie od razu za 3 serie i kupic np. 3530/3531 w zaleznosci od potrzeb) z normalna glowica z plytkami Arca-Swiss, i miec spokoj na dlugie lata, a i do tego komfort bardzo niskiej wagi tej zabawki.

i na litosc boska... nie krzycz, bo czytac ludzie potrafia.