PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o opinie na temat obróbki i ocenę fotki



Mekano
28-05-2009, 01:58
Powiedzcie mi czy to zdjęcie jest interesujące?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/05/rocio-1.jpg
źródło (http://album.hiszpania.org.es/nikon/rocio.jpg)
Jak je odbieracie? Jakie ew. błędy itp?
Rady, opinie.
Dziękuję.

wasilewskipiotr
28-05-2009, 03:02
To zdjecie mogloby byc interesujace gdybys zostawil w oryginalnej postaci a Ty jeszcze tak nieudolnie (bez obrazy) tlo wyciales:???: i dodales teksture
pozdr

sokrates
28-05-2009, 08:34
niestety ale jest nieakceptowalne.

bahuone
28-05-2009, 09:28
faktura naniesiona na cale zdejcie podoba mi sie w tym przypadku, jednak widac ze wycinany strasznie sztucznie to wyglada. wyglada to tak jakby osiol latal a razem z nim reszta

marszull
28-05-2009, 11:43
Ani faktura, ani wyciecie.
Pokaz orginal.

Tomek Konopka
28-05-2009, 12:08
nie podoba się

Mekano
28-05-2009, 14:09
OK. O to mi chodziło szczere uwagi na temat zdjęcia. Dziękuję.
A czy mogę tu wrzucić jeszcze jakieś inne zdjęcie, a Wy byście mi doradzili, - jak i co w nim poprawić by było lepsze i ładniej się prezentowało od oryginału?
Nigdy nie ingeruję dużo w zdjęcie (a już nigdy też nie wycinam, - to tylko była taka próba, na to czy się podoba). :)
Cały czas się uczę fotografii, więc każde uwagi się przydadzą.

--
(PS, -jestem dziewczyna)

bahuone
28-05-2009, 18:08
wrzuc choc lepiej by bylo jakbys wrzucala do odpowiedniego dzialu czyli foto.