Zobacz pełną wersję : światłomierz Weimar LUX ... help!
Heja,
mam takie ustrojstwo jak w tytule, padło w nim zasilanie. Da sie jeszcze go jakos ożywic ?? jakies propozycje co do niego włozyc zeby zaczął działac?:)
Nic nie wkładac, kupic Swierdlowsk 4 ;)
A tak na powaznie,to pokombinuj z 1,5 V pastylkami.Przerabialem to w Swierdlowsku, 3 pastylki po 1,5V w koszulce termokurczliwej i bateria gotowa.Nie wiem jakie napiecie ma Weimarlux, ale Swierdlowsk pomimo, ze ma bodajze 3,75V nie przekłąmuje na 4,5V.
Poza tym (zaznaczam,ze moim skromnym zdaniem) nie warto sobie glowy zawracam tym Weimarluxem.
Pozdrawiam
podobno na 1,5V przeklamuje wlasnie ... dobra dam sobie siana w takim razie;) thx
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.