R
26-05-2009, 16:24
czy ktos ewentualnie bylby zainteresowany nowym urzadzeniem typu expodisc?
77mm otworzone pudelko, nigdy nie uzywany? nie wystawiam na gieldzie, pytam kontrolnie czy w ogole byloby zainteresowanie.
http://www.expoimaging.net/product_info.php?cPath=1&products_id=3&osCsid=1f961e147a3ddbacf0a31fdcbaf4ca71
77mm otworzone pudelko, nigdy nie uzywany? nie wystawiam na gieldzie, pytam kontrolnie czy w ogole byloby zainteresowanie.
http://www.expoimaging.net/product_info.php?cPath=1&products_id=3&osCsid=1f961e147a3ddbacf0a31fdcbaf4ca71