PDA

Zobacz pełną wersję : CNX2-----kelviny



zaza67
24-05-2009, 07:25
czy da sie odczytac w CNX2 wartosc kelvinow jakie rejestruje aparat na danej fotce ?. Bo wszedzie pokazuje ale na ustawieniach z aparatu nie a moze nie potrafie tego znalesc .

wasilewskipiotr
28-05-2009, 02:55
Zeby Cie pocieszyc tez nie moge tego znaleźć

emsolo
29-05-2009, 20:07
da sie

wasilewskipiotr
30-05-2009, 00:52
da sie

Dzieki za odpowiedz :D
ale moze zdradzisz cos wiecej?:D

ekonet
30-05-2009, 01:40
da sie
Eeeee...

zaza67
30-05-2009, 17:43
to da sie czy eeeee......