- Rode GO czy RYCOTE (2 odpowiedzi)
- Używacie jakiś filtrów do filmowania ? (mowa o ślubie/weselu) (9 odpowiedzi)
- Nikon D5200 monitor/słuchawki (2 odpowiedzi)
- Benro s6 czy manfrotto 701HDV/500AH (10 odpowiedzi)
- Dźwięk podczas nagrywania (1 odpowiedzi)
- Jak uzyskać większą skale odwzorowania? (13 odpowiedzi)
- d5100 + firmware hack (1 odpowiedzi)
- D7100 i filmowanie , jaki obiektyw ? (69 odpowiedzi)
- Auto Focus podczas filmowania? (2 odpowiedzi)
- Podstawy filmowania, (8 odpowiedzi)
- Kamera czy lustrzanka? (50 odpowiedzi)
- D90 + Nikkor 18-105 filmowanie z VR czy bez (4 odpowiedzi)
- D7100 ktoś robił nim cały ślub ? (6 odpowiedzi)
- Klipy z d7100 mov i nienaturalny ruch w adobe premiere elements (3 odpowiedzi)
- Follow Focus (0 odpowiedzi)
- szukm zamiennika me-1 (10 odpowiedzi)
- d610 - problem z formatem MOV (10 odpowiedzi)
- Nikon 5300 i śluby (45 odpowiedzi)
- Aparat do robienia filmów (24 odpowiedzi)
- Spider rig czy flycam? (8 odpowiedzi)
- Lampa do reportażu filmowego z miejsca akcji PSP do Nikona D5100 (5 odpowiedzi)
- DSLR Matte Box (6 odpowiedzi)
- Napisy pomocnicze podczas filmowania (5 odpowiedzi)
- CF czy SD ? (16 odpowiedzi)
- Coś wpodobie time laps (3 odpowiedzi)
- D800/D600 ciąg dalszy- ujęcia poklatkowe (22 odpowiedzi)
- Pytanie. (4 odpowiedzi)
- Pliki z D7100 nie importują się do Adobe Premiere Pro (1 odpowiedzi)
- Obróbka video z D800 (23 odpowiedzi)
- Czy d5100 da radę? (15 odpowiedzi)
- nowa era stabilizacji obrazu :) (11 odpowiedzi)
- NAgranie 2 kanałów mono w Nikonie (3 odpowiedzi)
- Statyw do nagrywania video ? (30 odpowiedzi)
- błąd "vsfilter" o tresci "wrong file version" (1 odpowiedzi)
- Kamera sportowa - Polaroid XS100 vs Sony HDR-AS15 (3 odpowiedzi)
- Filmy na Vimeo i YT - jakie parametry (5 odpowiedzi)
- d5100 czy d3200 do sprawdzenia sił w video? (8 odpowiedzi)
- Stałka szerokokątna do filmowania. (1 odpowiedzi)
- CorelVideo Studio szybka edycja klipu jak? (3 odpowiedzi)
- Budżetowy Follow Focus (3 odpowiedzi)
- flycam budzetowo. (47 odpowiedzi)
- Jaki steadycam do małej kamery? (12 odpowiedzi)
- Filtry do filmowania DSLR (5 odpowiedzi)
- Mikrofon do DSLR (D7100) i kamery (28 odpowiedzi)
- Nikon D7000 - Video RAW (1 odpowiedzi)
- Dwa mikrofony pod jedną lustrzankę (10 odpowiedzi)
- Vido DSLR do slubow (61 odpowiedzi)
- wizjer video (16 odpowiedzi)
- Obiektyw do filmowania (20 odpowiedzi)
- Stabilizatory Genesis (2 odpowiedzi)
- podstawy filmowania i obróbki (51 odpowiedzi)
- Poszukuję (19 odpowiedzi)
- Jakość filmów w d5100... (5 odpowiedzi)
- d5100 -problem z iso przy filmach. (13 odpowiedzi)
- stabilizacja na imprezy klubowe (10 odpowiedzi)
- D5100 czy D3200, a może coś innego (7 odpowiedzi)
- Laptop jako ekran podczas nagrywania. (10 odpowiedzi)
- MōVI BTS - świetny stabilizator do aparatów (26 odpowiedzi)
- D800 - dźwięk (5 odpowiedzi)
- D7100 vs Canon + filmowanie (33 odpowiedzi)
- D800 - Wejscie liniowe (5 odpowiedzi)
- nagrywanie dzwieku na koncertach (17 odpowiedzi)
- Ktore body do filmowania na żywo (11 odpowiedzi)
- sample moje z d800 (10 odpowiedzi)
- prosty prgoram do składania filmów (20 odpowiedzi)
- Nikon D5200 a filmowanie (440 odpowiedzi)
- Sprzęt, wiedza czy ... (5 odpowiedzi)
- Rejestrator (1 odpowiedzi)
- Jaki mikrofon do lustrzanki na imprezy w klubach ? (5 odpowiedzi)
- d600 video w trybie DX (3 odpowiedzi)
- d90 - czym konwertować? (12 odpowiedzi)
- Jakość filmu w D600, prośba o pomoc. (38 odpowiedzi)
- Lamerskie pytanie o filmowanie z D7000 (42 odpowiedzi)
- Nikon D800 i podgląd na żywo pytanie. (2 odpowiedzi)
- Filmujemy D800 :) (253 odpowiedzi)
- D5200 i tryb 1080 50i (10 odpowiedzi)
- LiveStream wprost z aparatu na youtube (3 odpowiedzi)
- Jaki sprzęt do filmowania D600 vs D800? (20 odpowiedzi)
- Jak to jest (5 odpowiedzi)
- Zewnętrzny LCD i ustawianie ostrości (11 odpowiedzi)
- Chłopaki bawią się D4 :) (3 odpowiedzi)
- Mikrofon do aparatu (6 odpowiedzi)
- osprzet dla dslr video (25 odpowiedzi)
- D7000 i profile (13 odpowiedzi)
- Pomoc z plikami VOB (1 odpowiedzi)
- Programy do obrobki video fullHD 1080p (37 odpowiedzi)
- Słaba jakość filmów - D3100 (21 odpowiedzi)
- Tani backup-handycam-Manul-1100zł (21 odpowiedzi)
- GoPro HD Hero2 czy może Nikon AW100 czy Oly TG-1 (37 odpowiedzi)
- D800 i potwierdzenie ostrości przy filmowaniu (7 odpowiedzi)
- 1080p 24 kl z d7000 (13 odpowiedzi)
- Video (1 odpowiedzi)
- O kręceniu filmów D300s (30 odpowiedzi)