Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie co z tym śrubokrętem?

    Witam ponownie, mam pytanie a mianowicie czy Nikon już nie zamierza wypuszczać lustrzanek ze "śrubokrętem" w korpusie??? czy jest to tylko taki chwilowy pomysł? tylko że dosyć dziwny jak dla mnie ponieważ większość obiektywów np do d60 jest stosunkowo drogich, jak kogos stać na drogi obiektyw to dlaczego ma kupować tanią puszkę?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sobee Zobacz posta
    Witam ponownie, mam pytanie a mianowicie czy Nikon już nie zamierza wypuszczać lustrzanek ze "śrubokrętem" w korpusie??? czy jest to tylko taki chwilowy pomysł? tylko że dosyć dziwny jak dla mnie ponieważ większość obiektywów np do d60 jest stosunkowo drogich, jak kogos stać na drogi obiektyw to dlaczego ma kupować tanią puszkę?
    D40, D40x, D60 w zamyśle marketingowców są przeznaczone dla osób, które kupią kitowe obiektywy 18-55, 55-200, 55-200 VR itp i na tym zwykle poprzestaną. To jest całkowicie "entry level" aby wejść w system, zakupić kustrzankę cyfrową.

    PS Temat wałkowany setki razy - odsyłam do szukajki (gwoździ jak na JoeMonsterze dawać nie będziemy ).
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •