Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Question Karta graficzna jaka?

    Witam.
    Zamierzam kupic karte graficzną w cenie do 200-250zł ze złączem DVI. Mój problem polega na tym że w płycie głównej mam możliwośc podłączenia karty graficznej AGP 8x bądź PCI-E ale tylko 4x mogę wsadzic karte PCI-E 16x ale nie bedzie wykorzystywac jej możliwości więc skłaniam się ku karcie AGP. Komputer słuzy mi tylko do obróbki zdjęc w PS i Capture NX a także do internetu zaznaczam że nie oglądam na nim filmów i nie gram w gry. Ot taki pecet do pracy.
    bebechy jakie mam w środku to:
    procesor- Celeron 420 1.6Ghz podkręcony do 2.3GHZ
    pamięc- PDP Patriot Dual LLK 2x 512MB DDR2 EPP 800MHz CL4
    płyta główna Asrock

    ps. rady w stylu wymień płyte główną mnie nie interesują bo zbyt wysoki koszt w obecnej chwili dla mnie.
    O pamięciach wiem że troche mało ale na razie musi starczyc
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  2. #2

    Domyślnie

    ATI, jakakolwiek.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    ATI, jakakolwiek.
    jakakolwiek?
    juz sie gubie z tymi oznaczeniami GTO, XT, Pro itd
    poradzcie jakis konkretny model i producenta słyszałem ze firma Gecube robi niezłe karty
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  4. #4

    Domyślnie

    bez wentilatiora

    edit - nie martw sie oznaczeniami. twoim ograniczniem jest cena, wiec pewnie nie bedzie to ani pro ani gto (o ile dobrze kojarze te literki u ati)
    puszka, krotkie zoomy, stalki, sabina, sol, tequilla, cytryna, slingshot 300

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kabanos Zobacz posta
    jakakolwiek?
    juz sie gubie z tymi oznaczeniami GTO, XT, Pro itd
    poradzcie jakis konkretny model i producenta słyszałem ze firma Gecube robi niezłe karty
    No to bierz Gecube, a co mi tam, np. te: http://www.gecube.com/products-02.ph...rod_cat_id=199
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #6

    Domyślnie

    chodzi o to ze chce wydac te 200-250zł najlepiej jak sie da wiec jeśli np. za firmową karte jak Saphire zapłace powiedzmy 250zł a za np. gecuba też 250zł ale bedzie on z lepszymi parametrami bo firma mniej znana od Saphire to wolałbym Gecuba. Jednym słowem szukam za te pieniądze najlepszej opcji jaką sie da kupic i alternatyw z niższa cena a podobną jakością. Nie pisze o firmach "krzakach" co sprzedaja karty których odpowiednik u znanej firmy jest 2x droższy. Chodzi mi o takie firmy jak Saphire, Gecube, Gigabyte itp. ale z najlepszymi możliwościami w tej cenie.
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  7. #7

    Domyślnie

    no to bardzo dobrze wiesz czego chcesz, tylko nie masz cierpliwosci na szukanie
    to zmienia postac rzeczy.
    puszka, krotkie zoomy, stalki, sabina, sol, tequilla, cytryna, slingshot 300

  8. #8

    Domyślnie

    Dostałeś linki, resztę zrób sam. Za rączkę trzeba Cię poprowadzić, boś zagubiony jak dziecko we mgle?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tumiwisizm Zobacz posta
    no to bardzo dobrze wiesz czego chcesz, tylko nie masz cierpliwosci na szukanie
    to zmienia postac rzeczy.
    wiem jak szukac tylko nie kumam tych parametrów podawanych przy kartach dlatego pytam.
    nie wiem czym sie rozni karta XT od GTO Pro czy XXL dlatego pytam bo wybór jest tak duży pomimo tego że cena nie duża że głowa boli a ja nie wiem na czym sie skupic i co wybrac
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kabanos Zobacz posta
    wiem jak szukac tylko nie kumam tych parametrów podawanych przy kartach dlatego pytam.
    nie wiem czym sie rozni karta XT od GTO Pro czy XXL dlatego pytam bo wybór jest tak duży pomimo tego że cena nie duża że głowa boli a ja nie wiem na czym sie skupic i co wybrac
    W przedziale cenowym jaki podałeś nie ma żadnych wątpliwości.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •