Close

Zobacz wyniki ankiety: Pierwsze przeczytaj post

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 4+2+1

    14 70,00%
  • 4+3

    0 0%
  • 5+2

    2 10,00%
  • 3+3

    4 20,00%
  • 3+2

    1 5,00%
  • Subskrypcja mailowa

    8 40,00%
  • Subskrypcja przez @

    6 30,00%
  • Od #121 dodajemy ranking od 0 z możliwością rezygnacji udziału z decyzji autora.

    15 75,00%
  • Bez rankingu

    4 20,00%
  • Przebieg 10. zabaw. z szukaniem specjalnych rawów od użytkowników na edycje XX9

    7 35,00%
  • Zostajemy przy tym jak jest teraz. Dziewięć edycji tylko z wywoływaniem a dziesiąta z możliwością PS-a.

    13 65,00%
  • Osobny temat techniczny ogólny do wszystkich edycji.

    5 25,00%
  • Rozmowy techniczne prowadzimy pod każdą edycją

    14 70,00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Modernizacje- ankieta

    No to zaczynamy działać.
    Proszę pierwsze o przeczytanie a później odpowiednie głosowanie...czyli odnośnie wymiaru czasu nie głosować na dwie opcje (tylko na jedną).


    Po pierwsze ta ankieta. Czas 3. dni.
    Prosiłbym tu od czasu do czasu coś merytorycznego napisać aby się "świeciła".

    Rzeczy do ogarnięcia:

    Czas zabawy w wymiarze 4+2+1 (jeden dzień ew osuwy na przesłanie rawa itp itd)
    Rozpoczęcie zabawy piątek w godzinach 16-20...głosowanie dwudniowe we wtorek w godzinach podobnych.

    Czas zabawy w wymiarze 4+3 (bez osuwy i lecim jak jest trzymając się sztywno terminów)
    Rozpoczęcie i głosowanie jw tylko zwycięzca musi mieć już gotowego rawa na przesłanie

    Czas zabawy w wymiarze 5+2
    Rozpoczęcie w czwartek, głosowanie jw.

    Czas zabawy 3+3.
    Jednak szybciej jest zagłosować niż zrobić pracę więc mz za długo czekać wtedy na następną zabawę.

    Czas zabawy 3+2 i idziemy na szybkość a nie na jakość.

    Subskrypcja mailowa
    Subskrypcja poprzez @ (prawdopodobnie wystąpią problemy).

    Od #121 dodajemy ranking od 0 z możliwością rezygnacji udziału z decyzji autora.
    Bez rankingu

    Przebieg 10. zabaw. z szukaniem specjalnych rawów od użytkowników na edycje XX9
    Zostajemy przy tym jak jest teraz. Dziewięć edycji tylko z wywoływaniem a dziesiąta z możliwością PS-a.

    Osobny temat techniczny ogólny do wszystkich edycji.
    Rozmowy techniczne prowadzimy pod każdą edycją (zakazując spamu co niesie w konsekwencji brak promowania wątku z nową edycją).

    O takie rzeczy jak pilnowanie komentarza od autora i zwycięzcy oraz dość częstych widoczków nie pytam ponieważ postaram sam tego dopilnować.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Takie pytanko o ten ranking: jakie szanse ma osoba chcąca się dołączyć np. w 50 zabawie? Nie zostanie wystraszona punktami innych?
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rwpb Zobacz posta
    Takie pytanko o ten ranking: jakie szanse ma osoba chcąca się dołączyć np. w 50 zabawie? Nie zostanie wystraszona punktami innych?

    Ranking planuję wdrążyć taki do 10. edycji. Kto jak pracował itp. Później ew dodatkowy sumujący zwycięzców wszystkich 10. rankingów i po stu główny ranking. To dla zabawy...nw czy ktoś miałby się czym przejmować.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    Co to tylko 9 . głosujących i prawie zero dyskusji?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Są opcje, które sam też proponowałem, więc sobie wyklikałem, dyskusja będzie po głosowaniu bo nie wszyscy pewnie będą zadowoleni

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Co to tylko 9 . głosujących i prawie zero dyskusji?
    Może dlatego, że sobota-niedziela to dni dla rodziny i domu? Nie ma chęci na siedzenie przed kompem?

    Podobnie będzie z zabawami w cyklu start piątek, obróbka sobota-niedziela, zakończenie w poniedziałek. Oczywiście abym się mylił.
    Teraz start jest w różne dni i można się jakoś dopasować. Co będzie przy sztywnych terminach? Cykl jednej edycji nie powinien trwać równy tydzień, tylko np. 5, 6 lub 8 dni. Będzie wtedy przesunięcie względem dni tygodnia. Nie powinno być też sztywno ustalonego dnia startu. Ale to tylko moje zdanie.
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  7. #7

    Domyślnie

    głos oddałem; zresztą zgodnie ze swoimi propozycjami jakie kiedyś wyartykułowałem.....

    [B]rwpb;[/B] start zawsze powinien być w ten sam dzień (piątek); dlaczego? już to kiedyś tłumaczyłem .....; część ludzi może popracować nad obróbka tylko w dni wolne od regularnej pracy (sobotę i niedzielę), druga część tylko w dni robocze ( m.innymi w poniedziałek, ew.wtorek) ;
    jeżeli zabawa wystartuje w piątek wieczorem - obu grupom dajemy możliwość uczestnictwa w zabawie

  8. #8

    Domyślnie

    No to koniec głosowania. Zatem zagłosowaliście za trybem 4+2+1 tak więc taki zostaje. Start planowo w piątki do wtorku do godziny 22.00 (aby jeszcze w miarę głosowanie ogarnąć). Jeden dzień przerwy będzie (lub ew. osuwy). Następnie zdecydowaliście się na subskrypcję MAILOWĄ a nie przez @. Tak więc kto chciałby się dopisać do subskrypcji przypominającej o nowej zabawie proszę o podsyłanie maili na PW. Zdecydowaliście się również na ranking tak więc od najbliższego głosowania zostanie wprowadzony z możliwością rezygnacji poszczególnych osób z niego.
    Większość z Was jest za standardowym trybem cyklu obróbki...myślałem, że fajnie będzie jak na edycje XX9 warto będzie poszukać fajnego rawa od kogoś z zewnątrz aale nie chcecie mi dodawać roboty to nie
    Ostatnią rzeczą to temat techniczny. Proponowałem zrobić mini bazę wiedzy odnośnie obróbki jednak wolicie prowadzić dyskusje pod każdą rozgrywką więc to też zostawiam bez zmiany.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #9

    Domyślnie

    No i fajno Dobra robota @spiritus

    Mam jedną małą sugestię ... Tryb 4+2+1, na który sam głosowałem, zakłada standardowo dzień odpoczynku/obsuwy/oczekiwania na nowego Rawa, etc. A może ... jeśli w danej edycji nie trzeba będzie czekać, bo zwycięzca szybciej ogarnie nową surówkę, a Ty akurat masz czas, warto zaczynać wcześniej, tak żeby nie czekać, bo tak i już ... Taka luźna propozycja, być może pośrednia pomiędzy 4 a 5 dniami na wołanie ... Podkreślam, że nadal uważam, że 4 dni wystarczą, ale jak nie trzeba czekać to chyba nie ma co na siłę

    Ku chwale ...
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  10. #10

    Domyślnie

    Do wdrążenia. Zobaczę najpierw jak to się będzie sprawdzać ;d
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ankieta
    By zdjeciarka in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 08:47
  2. Ankieta
    By Cosnek in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-04-2013, 13:06
  3. Ankieta ...
    By Yja in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-10-2005, 16:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •