Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Drukarki termosublimacyjne

    Witam,

    szukam i szukam i nic, a muszę dość pilnie kupić

    Wiecie może gdzie znaleźć aktualne porównanie drukarek termosublimacyjnych do małego studia/punktu foto? Szukając generalnie znajduje się głównie 3 modele DNP i to wszystko. Wiem, że Mitsubishi coś robi, pewnie inni też, ale w Internecie cisza.

    Czy macie jakieś doświadczenia? Bo ciężko porównać nawet koszt jednej odbitki...

    Budżet pewnie do 6tyś - tyle kosztuje DS80, ale może po prostu nie warto, dlatego pytam.


    Dziękuję.
    D50+18-55+Tamron 70-300+SB600+Kingston 1GB + 1GB oraz 256MB HS+statyw+torba Nikon i Canon a510 :P

  2. #2

    Domyślnie

    Posiadam Canona, format 10x15. Chętnie bym kupił o formacie 15x21, ale jak dla mnie amatorszczyzny cena zaporowa. Nie wiedzieć czemu, ten format jest tak drogi i nierozwijany ?
    Czaiłem się na tę, ale na razie mi przeszło. Zaletą jej jest, że można używać jednego rozmiaru papieru do różnych formatów, co u innych producentów nie jest takie oczywiste.
    http://www.mitsubishi-foto.pl/?page=...t-detail&id=21

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2marekm Zobacz posta
    Posiadam Canona, format 10x15. Chętnie bym kupił o formacie 15x21, ale jak dla mnie amatorszczyzny cena zaporowa. Nie wiedzieć czemu, ten format jest tak drogi i nierozwijany ?
    Czaiłem się na tę, ale na razie mi przeszło. Zaletą jej jest, że można używać jednego rozmiaru papieru do różnych formatów, co u innych producentów nie jest takie oczywiste.
    http://www.mitsubishi-foto.pl/?page=...t-detail&id=21

    No właśnie ten Canon malutki i w sumie by się nadał, ale wolałbym mieć coś więcej niż w domu i wydaje mi się, że koszt odbitki jest wyższy w Canonie...
    D50+18-55+Tamron 70-300+SB600+Kingston 1GB + 1GB oraz 256MB HS+statyw+torba Nikon i Canon a510 :P

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie tylko, że cena podobna do https://www.altra.com.pl/drukarka-dnp-ds40 i wg tego co piszą koszt odbitki niższy.

    Czy jakieś inne argumenty?
    D50+18-55+Tamron 70-300+SB600+Kingston 1GB + 1GB oraz 256MB HS+statyw+torba Nikon i Canon a510 :P

  6. #6

    Domyślnie

    Mam dwie dnp ds40 jedną do 10x15 drugą do 15x23 bo przekładanie ribonu jest upierdliwe Jeżeli chodzi o jakość wydruku to szału nie ma,klienci zadowoleni że maja wydruk od razu. ja sobie zrobiłem swój profil. Bardzo szybko drukuje i to jest jej duży plus selphy mielą sporo dłużej przynajmniej te starsze modele. Jeżeli chodzi o producentów to jeszcze jest hi-ti. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz postaram się odpowiedzieć. Jeżeli chcesz zobaczyć jak druk wychodzi to podeślij pliki do dystrybutora odeśle Ci Twoje wydruki.

  7. #7

    Domyślnie

    Pewnie przed zakupem rozważałeś inne modele, co zdecydowało o DS40. Widziałem, że jest jakiś nowszy model... Jest też jakaś RX-1 i nie wiem do końca czym się różnią.

    A o innych producentach już wogóle ciężko cokolwiek znaleźć.

    Generalnie chciałbym większe ilości zamawiać z labów, ale tak jak mówisz - wydruk na miejscu musi być. (Przy okazji macie jakiś sprawdzonych partnerów dla takich fotopunktów jak planowany przeze mnie?)
    D50+18-55+Tamron 70-300+SB600+Kingston 1GB + 1GB oraz 256MB HS+statyw+torba Nikon i Canon a510 :P

  8. #8

    Domyślnie

    wydruki z rx1 są gorsze, ds40 jest też szybsza na Twoim miejscu nie pakowałbym się w dnp ds80 a kupił ds40 a za różnice jakąś atramentówkę która ogarnie Ci format 20x30. Swoje drukarki kupiłem jako używane- można sprawdzić przebieg softem producenta.

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki. A jaki przebieg jest akceptowalny?

    Na tej stronie Altry jest ich więcej, rzeczywiście Mitshubishi - podzwonię może, popytam... Wg tego co piszą to ta jest w super cenie i rzekomo koszt odbitki najtańszy i można dwa formaty bez wymiany robic - https://www.altra.com.pl/drukarka/pr...0dw-s-promocja

    A rzeczywiście atramentowa to dobry plan na jednostkowe tematy.
    D50+18-55+Tamron 70-300+SB600+Kingston 1GB + 1GB oraz 256MB HS+statyw+torba Nikon i Canon a510 :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •