Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Girls and Cars

  1. #1

    Domyślnie Girls and Cars

    Przytrafiła się okazja do cyknięcia fotek kilku samochodom przyozdobionym ładnymi dziewczętami.
    Chyba nikt by się nie oparł takiej okazji

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.

  2. #2

    Domyślnie

    fajne maszyny.
    samochody też ładne.

  3. #3

    Domyślnie

    Całkiem fajna wrzutka. Niektóre kadry za ciasne i momentami źle dobrana GO (4 i 8, front auta ucieka poza płaszczyznę), ale całokształt spoko. Najbardziej pasuje mi fota 1, 2, 7 i 10. Troszkę szkoda, że akurat taka pora dnia, a nie np bliżej zachodu słońca. Jeżeli chodzi o światło to wg mnie najfajniej zagrało na 2.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za spostrzeżenia i za miłe słowa
    Już jestem prawie umówiony na kolejne zdjęcia w tym samym zestawie (dziewczyny) i z kilkoma innymi samochodami ale tym razem będę starał się trafić właśnie w nieco późniejszą porę (słońce). Spostrzeżenia oczywiście wezmę pod uwagę

  5. #5

    Domyślnie

    UFI, tak przy okazji. To Rozalin?

    Jako inspirację podrzucam Ci taki kadr.


    Do dziś nie wiem kto zrobił to zdjęcie
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  6. #6

    Domyślnie

    Tak, to Rozalin.
    Dziękuję za inspirację . Koledzy, którzy wiedzieli, że będe w Rozalinie robił samochody i dziewczyny, podpowiadali właśnie - "niech dziewczyny umyją te samochody - zrób parę kadrów w stylu `kalendarz polmozbytu'", etc. , a ja przyznam szczerze, że byłem pod tak ogromnym wrażeniem znajdującej się tam floty, że do dziś mam gęsią skórkę . Nie byłem w stanie się skupić, a zdjęcia są w miare ostre tylko dzięki VR - tak mi się ręce trzęsły
    Powyższą focię to nie ja robiłem ale mogę cyknąć coś podobnego tylko na innym mesiu. Zdaje się, że nie mają tam SL'a w tym kolorze

  7. #7

    Domyślnie

    Czerwona lub kremowa Pagoda z Twoich fot tez się nada powodzenia zatem
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  8. #8

    Domyślnie

    Piękne samochody same w sobie, a przy takich nodelkach wyglądają jeszcze lepiej

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez UFI Zobacz posta
    Nie byłem w stanie się skupić, a zdjęcia są w miare ostre tylko dzięki VR - tak mi się ręce trzęsły
    Po pierwsze to kwestia przyzwyczajenia do pięknych samochodów i jeszcze piękniejszych Pań, a po drugie np. ja zawsze targam ze sobą statyw na ustawiane sesje (ale wynika to głównie z tego, że praktycznie zawsze robię składki polarowe, jadę na jak najniższym ISO, jeśli to możliwe, to umawiam się na sesje tuż przed zachodem słońca, a wtedy VR nie pomoże i ostatnio sporo świecę). Skoro modeliny opłacone, to niech czekają zanim się Pan fotograf wyszykuje

    Zestaw bardzo przyjemny, choć faktycznie rozkład GO, o którym wspomniał Paweł na kilku zdjęciach bardzo przeszkadza w odbiorze - człowiek oczy przeciera, czy aby na pewno ze wzrokiem wszystko OK
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  10. #10

    Domyślnie

    Przyjemne te "obiekty"
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •