Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: GimpShop

  1. #1
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Ostatni ktory sie przesiadzie ten windziarz
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  3. #3

    Domyślnie

    Nawet sciagnalem i zainstalowalem chociaz nigdy GIMPa nie trawilem... No i nie pomylilem sie -- mimo, ze ulozenie opcji w menu rzeczywiscie bardzo podobne, to jednak interface nadal popier...y... Wszystko jakies takie siermiezne, filtry przypominaja mi zestaw z Personal Painta (dawne czasy Amigi) i wszystko koszmarnie wolno dziala... Nie... To nie dla mnie... Wydaje mi sie, ze Gimpowi nic nie pomoze w wyscigu z Shopem (oprocz oczywiscie ceny).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Zapodam.
    Zobaczę.

  5. #5
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig
    Wydaje mi sie, ze Gimpowi nic nie pomoze w wyscigu z Shopem (oprocz oczywiscie ceny).
    A co ma pomagać? Już po wyścigu, 64-bit i hyperthreading koszą niechlujną budowę PS'a. Nie mówię juz o różnicy w sposobie zarządzania kolorami i narzędziach kompresji... Żeby w pełni skorzystać z tych dobrodziejstw trzeba używać jedynego słusznego systemu operacyjnego... Ten taki na literę L

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Cytat Zamieszczone przez stig
    Wydaje mi sie, ze Gimpowi nic nie pomoze w wyscigu z Shopem (oprocz oczywiscie ceny).
    A co ma pomagać? Już po wyścigu, 64-bit i hyperthreading koszą niechlujną budowę PS'a.
    No prosze... A myslalem, ze predkosc to nie wszystko... Poza tym Gosciu -- Shop od bodajze wersji 3.0 takze korzysta z dwoch prockow... Wiec z "hiperNIC" tym bardziej...

    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Nie mówię juz o różnicy w sposobie zarządzania kolorami
    Tia... O jakim zarzadzaniu kolorem mowisz? O jedynym liczacym sie ICM, w ktorego wyposazona jest cala "stajnia" Adobe z Photoshopem rzecz jasna na czele, czy o kompletnym braku CMYKa i profili barwnych w GIMPie?

    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    i narzędziach kompresji...
    narzedziach kompresji? JPG, JP2, ZIP, LZW? Przeciez to kompresja zwiazana z formatami plikow graficznych a nie programami graficznymi...


    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Żeby w pełni skorzystać z tych dobrodziejstw trzeba używać jedynego słusznego systemu operacyjnego... Ten taki na literę L
    Tak, tak... Wszyscy zawodowi graficy i fotograficy korzystaja z Linuxa i GIMPa -- juz chyba z 15 lat...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •