Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Adam

  1. #1

    Domyślnie Adam

    Moje pierwsze starcie z lampami z tzw błyskotkami Ciekawa jestem jak się wam spodoba, oczywiście wszystkie rady miło widziane
    model: Adam

    1.

    2.

    3.

    pozdrawiam gorąco
    D300s, F4s + N 80-200/f 2.8 D ED, N 35-70/f 2.8 D, N 50/f 1.8 D, T17-50/f 2.8, SB900

  2. #2

    Domyślnie

    Zdecydowanie popracuj nad obróbką - na 1 ukatrupiłaś modela . Na 2 BW bardzo nijakie. Najbardziej podoba mi się 3 - najlepiej użyte te "tzw błyskotki" - wymodelowały twarz tak, że prawie powstał trójkąt Rembrandta.

    Różnica może niewielka, ale moim zdaniem tak jest lepiej:

    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  3. #3

    Domyślnie

    na 2 ostrość gdzieś w kosmosie a 3 ciekawy kadr

  4. #4

    Domyślnie

    Tak jak napisał ruda# ostatnia fotka najlepsza a wszystkim brakuje obróbki.
    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vespalock Zobacz posta
    Tak jak napisał ruda# ostatnia fotka najlepsza a wszystkim brakuje obróbki.
    NAPISAŁA
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  6. #6

    Domyślnie

    Dominika, wszystko przez zdjęcie Piotra w avatarze i to, że faceci są wzrokowcami. Albo raczej przez to, że faceci są wzrokowcami i zdjęcie Piotra w avatarze.

  7. #7

    Domyślnie

    Wg mnie, w 2. nie o ostrość tylko o kontrast chodzi... za blado szare, toto wyszło. Dominiko, różnice między wersjami 3, hm... pomijalne. Mam wrażenie, troszkę więcej światła w Twojej wersji.

    Ale dlaczego 1. jest trupia? Może jakieś przykłady fotek w takim klimacie, dobrze obrobionych... Mi się kolorystyka podoba

    Pozdrawiam
    F4s, F801s, D300s, N50/1.8, N35-70/2.8, N80-200ED/2.8, T17-50/2.8, SB900

  8. #8

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc mi kolorystyka 1 (i samo zdjęcie) też się podoba, nie jest naturalna, ale przecież być nie musi Trochę szkoda, że cień się wkradł od włosów po prawej stronie twarzy.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ruda# Zobacz posta
    NAPISAŁA
    Zawsze myślałem, że pisze to facet widoczny na zdjęciu w awatarze... mąż? Zastanawiałem się nawet dlaczego wybrał sobie taki dziwny nick ale tyle rzeczy widziałem, że trudno mnie już zaskoczyć dziwactwami :P

    Przepraszam za offtop.
    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •