Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Exclamation D300 problem z AF prośba o pomoc !!!

    Witam.
    Właśnie odebrałem swojego D300 z serwisu, po 25 dniach. Niestety oddałem go za pośrednictwem RTV EURO AGD, a im dostarczenie i odbiór z serwisu zajmuje do siedmiu dni roboczych ( Jak ktoś jest ciekawy to swoje odczucia co do tej firmy opisuje tu http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=88467 ). Co gorsza wydaje mi się ze w serwisie nic nie zrobiono poza oklejeniem aparatu naklejkami. W każdym bądź razie
    chciałbym prosić kogoś z Warszawy, dysponującego jasnymi szkłami (najlepiej Nikona) sprawdzonymi pod kątem współpracy z D300, o pomoc w przetestowaniu mojej puszki pod kątem działania AF, bo osobiście jasne posiadam tylko n50 f/1.8 i z nim mam ff jak i z pozostałymi szkłami . Najchętniej w ten weekend ale oczywiście dostosuje się do czasu chętnej do pomocy osoby.

    tel: 793 794 007 /022 234 49 92
    gg: 3802021
    e-mail: nephilim1977@o2.pl

    dopisał prz3mo: W przyszłości staraj się pisać bez błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Poprawiłem to i owo.
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 07-03-2009 o 21:25

  2. #2

    Domyślnie

    Czy Twój problem z FF jest niemożliwy do zniwelowania przez korktę aparatu? - dużo ludzi koryguje z wieloma obiektywami.
    Jeśli chodzi o sam serwis to mógł Ci przeprowadzić korektę ale na swoim obiektywie i ktoś pisał że odbywa sie to standardowo na f2.8 także mniej dokładnie niźli byśmy tego chcieli.
    25 dni to chyba i tak w miarę szybko - jak byś wysłał sam do serwisu mogło by być znacznei dłużej.
    Było kilka wątków odnośnie korekty w których ludzie, a między innym ja pisali o swoich doświadczeniach jeśli chodzi o wielkości korekty, różnicy dla korekty ogólnej i dla danego obiektywu, wysyłkach do serwisu, prośbami o celowe cofnięcie focusa o więcej niźli z ich testów wynika itp.

  3. #3

    Domyślnie

    No to moja rada jest taka żeby korygować w body i nie myśleć o tym. ALBO: jest szansa że wybiorę się w niedzielę do Stodoły z kumplem, możemy wziąć szkieł z 10 kilo i obadać, odezwij się na priva, ale nie obiecuję
    D800

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez achpiotr Zobacz posta
    Czy Twój problem z FF jest niemożliwy do zniwelowania przez korktę aparatu? - dużo ludzi koryguje z wieloma obiektywami.
    Niestety się nie da, wygląda to tak jak by korekta nie odnosiła żadnego skutku .
    D300, D80, n18-200 vr, t28-75 f/2.8, n70-300 vr, n50 f/1.8, sb-900.
    http://nephilim1977.digart.pl/digarty/

  5. #5

    Domyślnie

    Po osobistym odwiezieniu do serwisu trwało to 5 dni a nie 25. W poniedziałek jadę odebrać aparat. Ciekawe czy coś zrobili czy tylko poleżał sobie na półce.
    D300, D80, n18-200 vr, t28-75 f/2.8, n70-300 vr, n50 f/1.8, sb-900.
    http://nephilim1977.digart.pl/digarty/

  6. #6

    Domyślnie

    Gdybyś chciał potestować na 17-55/2,8 lub na 105/2,8 to daj znać na priv.
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •