Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Islandia

  1. #1
    Marcin Stawiarz
    Gość

    Domyślnie Islandia

    Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie wypad w tamte rejony. Optymalnie byloby leciec w 3 maksymalnie 4 osoby. Wynajac na miejscu auto 4x4 (przydalby sie tez Garmin, bo TomTomy podobno nie pokrywaja tamtych rejonow), itd... to zredukowaloby koszty, a z odpowiednim przygotowaniem i organizacja moglibysmy naprawde sporo wycisnac z tej wyspy. O wszelkich szczegolach ewentualnie potem.

    Termin moglisbysmy ustalic wspolnie, jesli byliby chetni... (myslalem o okolicach sierpnia/wrzesnia).
    Koszt samego przelotu z Warszawy do Reykjaviku to ok 400 euro. (ja lecialbym z Londynu), bilety mozna zabukowac tutaj: icelandexpress.com

    Jesli znalazloby sie 2-3 powaznie zainteresowane osoby, to... chyba nie musze przekonywac nikogo jak bedzie A przy okazji ze swojej strony chetnie podziele sie warsztatem i wymienie doswiadczenia.

  2. #2

    Domyślnie

    zaintrygowałeś mnie zwłaszcza, że dużo naczytałem się o islandii ciekawego

    mnie by coś takiego interesowało ale na max 4/5 dni - dłużej rodziny nie zostawię
    mam garmina - a nawet 3 - turystyka / rowerowego i biegowego
    Pozdrawiam Sum

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo fajna inicjatywa, jesli moglbys napisac cos wiecej, to przemysle ta sprawe

  4. #4

    Domyślnie

    kiedy i na jak długo?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  5. #5
    Marcin Stawiarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozzy Zobacz posta
    kiedy i na jak długo?
    Sierpnien/Wrzesien.

    Na 7-10 dni, na mniej nie ma sensu.

    Terminy i cala trasa bylaby do ustalnia, ale przede wszystkim chodzi o koszty, a tutaj student na utrzymaniu rodzicow raczej nie wydoli... dlatego, chcialbym zebrac ludzi, ktorzy rozwazaja cos takiego nie w kategoriach wakacji, a raczej typowy plener, w konkretnym celu, bo bylisbysmy cala czas w trasie.

    Koszty, to przelot ok 400 Euro od osoby, wypozyczenie auta (od razu na lotnisku) na 10 dni ok 1200-1500 euro do podzialu na ewentualne 3 lub 4 osoby. Paliwo. Nastepnie nalezaloby sie zastanowic nad noclegami, kilka dni w namiocie, w cieplym spiworze powinno obizyc koszty (a przy okazji pozwoli byc o swiecie juz w plenerze). Jedzenie juz we wlasnym zakresie.

    Przydalaby sie tez przetwornica samochodowa, zeby ladowac akumulatory w plenerze, gdybysmy akurat nie planowali zostawac przez dluzszy czas pod stalym dachem.

    Miejsc, ktore chcialbym obfotografowac jest tak duzo, ze o takich szczegolach mozna bedzie rozmawiac dopiero, jak znajda sie chetni, ktorzy wydolą finansowo i czasowo.
    Ostatnio edytowane przez Marcin Stawiarz ; 19-02-2009 o 21:18

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem bardzo zainteresowany taką wyprawa. Wysłałem Ci PW.
    FX był i się zmył...

  8. #8

    Domyślnie

    Ciekawy pomysł, tylko czy ktoś obliczył wstępna koszty takiej wyprawy?

  9. #9

    Domyślnie

    jestem zywo zainteresowany.. pozwolilem sobie wyslac maila na gmaila..
    www.okamgnienie.pl/blog - czesto aktualizowany..

    "Silnemu mocy przysparza samotność" (F.Schiller)

  10. #10

    Domyślnie

    Ja jade za 2tyg na 3 dni, na dluzej ze wzgledow urlopowych nie dalbym rady. Znalazlem w grudniu przelot z manchesteru + hotel ze sniadaniem na 3 noce za 230 funtow, moze wam tez sie jakas promocja trafi

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •