Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie Jesień nad jeziorem...

    Jeziorem Byszyno... Niegdyś ostoją wypoczynku, obecnie zaś niedzielnych spacerów, wędkowania, a w szczególności wspomnień młodzieńczych lat... Ależ mnie wzięło...

    Zapraszam...

    1.






    2.






    3.






    4.






    F80, Nikkor AF-S 24-85 f/3,5-4,5 G, Fuji Reala

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  2. #2

    Domyślnie

    to ja powiem tylko tyle, że 2, 3 i 4 wyróżniają się od innych tego typu zdjęć na forum (to miał być komplement)
    poza tym 2 i 3 podobają mi się szczególnie

  3. #3

    Domyślnie

    Podobają mi się te zdjęcia. I przeciwnie do przedmowcy - jedynka najbardziej.

    Trójeczka za kadr.

    Bardzo dobry zestaw. Ładne zielenie.

    Widzę po Twoich ostatnich pracach, że Reala (z którą się odbraziłeś z tego co pamiętam ) służy Ci i odpłaca za powrót do łask . Działaj dalej analogowcu (trochę mi się ckni )

  4. #4

    Domyślnie

    browarek, Szuwar, dziekuję za docenienie prac...

    Szuwar, przyznam, że początkowo byłem zdziwiony, że browarek kategorycznie odrzucił (jeśli tak można w ogóle ująć) pierwsze zdjęcie... Choć z drugiej zaś strony cieszy, że każdy z Was znalazł coś dla siebie w owych pracach...

    T_P_

    P.S. Szuwar, oj tak, winny jestem Reali przeprosiny... Widać, do czego może prowadzić niewiedza i strach przed jej zdobywaniem... Odnośnie zaś drugiej kwestii, to myślę, że zdobędziesz się na odwagę i w niedalekiej przyszłości obecna puszka będzie robiła w torbie za "sługusa" analogowej, jak nie, to odkupię od Ciebie przedmiot, który wówczas stanie się zbyteczny, a przy okazji poczuję smak cyfrowej fotografii...
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  5. #5

    Domyślnie

    dwojka i trójka malarskie - piekne kolorki , dobre kadry

  6. #6

    Domyślnie

    1 i 4 trochę mi jakoś nie pasuje ale 2 i 3 bardzo fajne

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T_P_ Zobacz posta

    P.S. SzuwarOdnośnie zaś drugiej kwestii, to myślę, że zdobędziesz się na odwagę i w niedalekiej przyszłości obecna puszka będzie robiła w torbie za "sługusa" analogowej,
    Nie kuś, brakuje pełnej klatki , a D700 nieosiągalne

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Nie kuś, brakuje pełnej klatki , a D700 nieosiągalne
    Dobrze, dam czas do namysłu... Tak, do drugiej odsłony, tudzież trzeciej... a jak będę kończyć niniejszy wątek, to myślę, że analog będzie w Twojej torbie...

    T_P_

    P.S. Dziękuję za opinie...
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczna trójka..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo fajne fotki. Nie rozgraniczam - wszystkie mi się podobają. Małe ale - dla mnie prywatnie w 1 i 2 trochę za mocne winiety. To nie zarzut, to mój prywatny odbiór.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •