Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Owoc zakazany

  1. #1

    Domyślnie Owoc zakazany

    Z jesiennej wyprawy..

    pozdrawiam
    Grzegorz

  2. #2

    Domyślnie

    Przyjemne dla oka - a może trochę ostrzej, lekko kontrastu więcej trochę mniej jasności i odrobinę saturacji do góry

    O może tak:


    Jak się nie podoba to z góry przepraszam - prośba o skasowanie mojego posta.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sowulus12 Zobacz posta
    Przyjemne dla oka - a może trochę ostrzej, lekko kontrastu więcej trochę mniej jasności i odrobinę saturacji do góry

    Jak się nie podoba to z góry przepraszam - prośba o skasowanie mojego posta.
    Pięć razy musiałem głową wokół, żeby róznice zauważyć. Z jakiego monitora korzystasz? Jak kiepski jest mój monitor. Tylko kontrast na owocu dostrzegam wyraźnie, zmiany ostrości minimalnie, a zmniejszenie jasności i podbicie saturacji mam tak wielkie zmieniając kąt patrzenia, że wprowadzone przez Ciebie na zdjęciu mieszczą się w granicach błędu.
    Mam zbierać na nowy monitor, czy iść do okulisty?
    http://www.flickr.com/photos/blazeje/

  4. #4
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Ja też nie widzę znacznej różnicy między tymi dwoma zdjęciami
    D700 16,17-35,35

  5. #5

    Domyślnie

    Rozumiem, nie wiele wniosłem korekta delikatna to prawda, ale żeby jej całkiem nie było widać to się nie zgodzę - o nie - marsz po nowe monitory
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  6. #6

    Domyślnie

    Widać, widać i korekta wcale nie jest taka drobna. Jeszcze da się ją ładnie stopniować.

  7. #7

    Domyślnie

    widać widać ale chyba to że ramkę dodał ramkę

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    widać widać ale chyba to że ramkę dodał ramkę
    Monitor do wymiany...

  9. #9

    Domyślnie

    jacek.gold - ty też nie widzisz różnicy???? Zaczynam się martwić o wzrok i monitor...
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Monitor do wymiany...
    uffff, kamień z serca
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •