Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Pomoc potrzebna - odzysk zdjęć z dysku

    Postanowiłem zmienić tapetę. aaaa mówię z Egiptu coś machniom.... Wchodzę do katalogu a zamarłem...... katalog pusty


    Probowałm odzysku 3ema programami

    BadCopy 3 Pro
    R-studio
    Photo Recovery Genius


    Najlepiej wypadł R-studio bo w 30 sekund posegregował znalezione pliki i przypisał je do katalogów w których pierwotnie się znajdowały. Z radością zapisałem wszystkie pliczki. Niestety radość prysła - Tylko częśc plików jest widziana przez windows jako miniaturki. Pozostałe są tylko ikonkami (u mnie to ikonka Infran View bo tym przeglądam fotki). Przy próbie otworzenia tych ikonek Infran mówi że


    Nie można odczytać nagłówka pliku.Nieznany format pliku lub pliku nie znaleziono"
    Spróbowałem Easy Recovery

    Poprawiło się o tyle że teraz zamiast ikonek widzę w katalogu wszystkie miniaturki. Nadal ten sam komunikat przy otwieraniu.

    Czyli teraz mogę sobie popatrzeć na to co straciłem.....


    Da się coś z tym zrobić czy mam się już pociąć ??


    Pomóżcie bo mnie Żona zabije...... please.....

  2. #2

    Domyślnie

    Ze tak glupio spytam, masz licencje na w/w produkt, bo jesli nie to tylko mozna sobie poogladac, druga sprawa to ze nie powinno sie zapisywac nic na partycji, jesli chce sie dane z niej odzyskac. Juz wiecej nic mi do lepetyny nie przychodzi...

  3. #3

    Domyślnie

    spróbuj RescurePro
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vASQ Zobacz posta
    Ze tak glupio spytam, masz licencje na w/w produkt, bo jesli nie to tylko mozna sobie poogladac, druga sprawa to ze nie powinno sie zapisywac nic na partycji, jesli chce sie dane z niej odzyskac. Juz wiecej nic mi do lepetyny nie przychodzi...
    Ja mówię że sobie mogę pooglądać pliki już zapisane na dysku po działaniu programu. Czyli że jakby mam licencję

    Każdy program zainstalowany na dysku C, odzysk danych z dysku D, zapis tego co się uda odzyskać na F.


    Zatrudniłem nawet Recover My Files (też licencjonowany...) i on raczył mnie poinformować że spora częśc plików została nadpisana albo jakość ich odzysku jest "poor". Czyli nic nowego mi nie powiedział bo zdjęć jak nie było tak nie ma

  5. #5
    rutra71
    Gość

    Smile dot. odzysku zdjęć

    Miałem podobny problem (zdjęcia zniknęły mi z karty) do dzisiaj nie wiem jak to się stało.

    próbowałem kilkoma programami - ontrack, file recovery - ale kicha - tzn. dane odzyskałem ale one się nie otwierają.

    Musiałem odzyskać te nefy (sesja zdjęciowa produktu do reklamy soków) - powtórka sesji - kilka tysi w plecy.
    Więc zacząłem dzwonić po firmach odzyskujących dane i w jednej firmie się okazało, że mogę spróbować odzyskać dane przez internet . powiedziałem, że nie mogłem otworzyć odzyskanych plików i że to może być problem. oni na to, że ich soft pokazuje miniatury bezpośrednio z obrazka , a nie same miniatury...
    pobrałem soft, przeskanowałem, (płatność SMS 19 pln szok !!! - w innych firmach kilkaset pln) i fotki odzyskałem SPRAWNE !!!! .

    radzę spróbować program data max photo czy recovery ... jakoś tak

  6. #6
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Postanowiłem zmienić tapetę. aaaa mówię z Egiptu coś machniom.... Wchodzę do katalogu a zamarłem...... katalog pusty.
    Duzo zalezy od tego, kiedy katalog opustoszla i jak wiele MB/GB zostalo w miedzyczasie dodanych.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za sugestie


    Zapomniałem poinformować że na całe szczęście (fotki z podróży poślubnej) udało się je odzyskać zupełnie przypadkiem z pendrive'a na którym były przez pewien czas. Nic nie zostało tam nadpisane tylko zostały usunięte.


    Ullga wielka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •