Close

Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 329
  1. #21

    Domyślnie

    Witam,

    Ja rowniez dopisuje sie jako chetny na kurs.

    pozdr
    ______________________________
    D300 i kilka szkielek
    Moje fotki

  2. #22

    Domyślnie

    Witam, jestem bardzo chętna na ten kurs. Mam nadzieję, że odbedzie się do maja przyszłego roku i będzie pasował mi termin!

  3. #23

    Domyślnie

    witam,jakby co rowniez sie zglaszam,bardzo chetna

  4. #24

    Domyślnie

    Dzisiaj dzwoniłem do ks. Skalskiego informując, że z okolic Trójmiasta jest około 14 chętnych. Blizszych informacji udzieli mi w poniedziałek 24 XI około wieczora.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    To że kurs jest raz w roku to słowa ks. Skalskiego. Powiedział że zbiera chętnych i raz w roku organizuje kurs.
    Ja sam dowiadywałem się już długo przed wakacjami i sami nie potrafili powiedzieć kiedy będzie. Ostatecznie zebrali komplet (ok. 30 osób) i zrobili szkolenie ok 3 tygodni temu. Na kolejny napewno będą czekać na więcej chętnych. Dla 5-10 osób to pewnie im się nie opłaca.
    No w płockiej było na kursie 170 ludków ....

  6. #26

    Domyślnie

    mam pytanie-czy te kursy to są tylko dla tzw. tubylców?czy też nieważne skąd (z jakiej diecezji się jest)
    Bo jeśli to drugie i termin by mi pasował to ja bym chętnie przyjechała

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    mam pytanie-czy te kursy to są tylko dla tzw. tubylców?czy też nieważne skąd (z jakiej diecezji się jest)
    Bo jeśli to drugie i termin by mi pasował to ja bym chętnie przyjechała
    Podejrzewam, że nie ma znacznia to skąd się jest. Byłoby to chore, bo w końcu wierni z tej czy tamtej diecezji, to ten sam Kościół. Gdy chcieli moje namiery w diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, nie przeszkadzało im to, że należę do Pelplińskiej (nie wiem czy małą, czy wielką literą).
    W Pelplinie chcą czegoś na wzór jakiegoś zaświadczenia od proboszcza. Z drugiej strony nie widzę nic gorszącego w tym, że fotograf nie wierzy czy też nie praktykuje. Ma się zachować stosownie do okoliczności w jakich przyjdzie mu pracować. Pewnie po to są owe kursy. Tu w Gdańsku nie wspominano o jakichś papierach. Przy najbliższej okazji wypytam się także i o to ks. Skalskiego.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  8. #28

    Domyślnie

    bardzo dziękuję!do Trójmiasta mam rzut beretem prawie

  9. #29

    Domyślnie

    Ks. Skalski to "twarda sztuka". Z 30 osób które uczęszczały na kurs, zdały tylko 3. Ciekawe jak będzie tym razem. Trzymam kciuki.
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    Ks. Skalski to "twarda sztuka". Z 30 osób które uczęszczały na kurs, zdały tylko 3. Ciekawe jak będzie tym razem. Trzymam kciuki.
    Zdałeś? Czy masz poprawkę ... ?
    Bardzo mnie ciekawi na czym ta "twardość" ks. Skalskiego polegała?
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •