Close

Strona 357 z 367 PierwszyPierwszy ... 257307347355356357358359 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 561 do 3 570 z 3669
  1. #3561

    Domyślnie

    Świetnie, naturalnie poświecone. Resztę do woli można dosmaczyć obróbką. Bardzo fajna sesja i model. Dobra robota.
    Jedyne co bym sprawdził to ciut inne doświetlenie spodni. Momentami giną w mroku, ale być może to kwestia obróbki jedynie i gustu.

  2. #3562

    Domyślnie

    Ornat, zbieg okoliczności czy inspiracja?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #3563

    Domyślnie

    A masz choć jedno zdjęcie bez użycia twoich lamp ? (wiem że wątek traktuje o błyskaniu)
    Bo miejscówka jest naprawdę zacna
    Model wręcz wzorcowy
    Mi nie podoba się to że swiatło jest "wszędzie" praktycznie "w tych samych ilościach"
    Wydaje mi się że gdybyś bardziej popracował nad zróżnicowaniem planów poprzez właśnie różnicowanie siły błysku lub :
    Cytat Zamieszczone przez Ornat Bros Zobacz posta
    z prawej quantuum 300 Ws + okta 120 cm,
    z lewej quantuum 300 Ws + soft 60x60,
    z tyłu quantuum 300 Ws + parasolka transparentna 90 cm.
    nie świecił cały czas rozpraszanym światłem - wyszłyby ciekawsze zdjęcia.

  4. #3564

    Domyślnie

    Za Fafniakiem. Podkreślenie kilku kluczowych elementów scenerii bardziej niż świecenie równo po wszystkim pewnie by wzmocnilo te zdjęcia. Przydałoby się też trochę kontaktu wzrokowego, bo ni to naturalne ani pozowane. Kierunek dobry i należy docenić wysiłek włożony w organizację, ale brakuje kilku szlifow.

  5. #3565

    Domyślnie

    a mnie się model nie podoba ;p wszędzie pcha się napompowanych mięsniaków.
    A ja bym tu widział pana Kazika, lat ok.50, lekko nieogolonego, podk..nego sytuacją w kraju, ale cieszącym się tym, że robi to co lubi. I koniecznie z kiepem w ustach

    PS: a nudniejszego backstage`u nie oglądałem.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  6. #3566

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    a mnie się model nie podoba ;p wszędzie pcha się napompowanych mięsniaków.
    A ja bym tu widział pana Kazika, lat ok.50, lekko nieogolonego, podk..nego sytuacją w kraju, ale cieszącym się tym, że robi to co lubi. I koniecznie z kiepem w ustach

    PS: a nudniejszego backstage`u nie oglądałem.
    Czyli zamiast jednego banału proponujesz drugi banał

  7. #3567

    Domyślnie

    ta jest. Może i banał, ale mój
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  8. #3568

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    ta jest. Może i banał, ale mój
    Ok. przyznaję - TO JEST argument

    (goła baba to będzie jeszcze większy banał )
    Ja proponuje pojechać Saudkiem

  9. #3569

    Domyślnie

    Wypisz wymaluj mój majster na kuźni z czasów praktyk w szkole średniej, jeszcze do tego berecik taki czarny z antenką

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    a mnie się model nie podoba ;p wszędzie pcha się napompowanych mięsniaków.
    A ja bym tu widział pana Kazika, lat ok.50, lekko nieogolonego, podk..nego sytuacją w kraju, ale cieszącym się tym, że robi to co lubi. I koniecznie z kiepem w ustach

    PS: a nudniejszego backstage`u nie oglądałem.

  10. #3570

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Świetnie, naturalnie poświecone. Resztę do woli można dosmaczyć obróbką. Bardzo fajna sesja i model. Dobra robota.
    Jedyne co bym sprawdził to ciut inne doświetlenie spodni. Momentami giną w mroku, ale być może to kwestia obróbki jedynie i gustu.
    Tak, to kwestia obróbki. Swoja drogą wiele detali ginęło ale nie w mroku lecz w dymie, który pojawił się jak tylko odpalono piece. To trochę utrudniało pracę.

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ornat, zbieg okoliczności czy inspiracja?
    Raczej zbieg okoliczności aczkolwiek po sesji przypomniałem sobie, że prezentowałeś już podobne klimaty

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    A masz choć jedno zdjęcie bez użycia twoich lamp ? (wiem że wątek traktuje o błyskaniu)
    Bo miejscówka jest naprawdę zacna
    Model wręcz wzorcowy
    Mi nie podoba się to że swiatło jest "wszędzie" praktycznie "w tych samych ilościach"
    Wydaje mi się że gdybyś bardziej popracował nad zróżnicowaniem planów poprzez właśnie różnicowanie siły błysku lub :


    nie świecił cały czas rozpraszanym światłem - wyszłyby ciekawsze zdjęcia.
    Model-Bartosz, to mistrz świata w kulturystyce, model wzorcowy to prawda.
    Tak posiadam wiele zdjęć wykonanych bez użycia lamp. Nie wrzucałem ich tu ponieważ nijak mają się do strobingu a po drugie tego typu zdjęcia to zupełnie nie mój klimat
    Wykonałem kilka zdjęć w ramach rekonesansu obiektu oraz z czystej ciekawości. Ku mojemu zdziwieniu podobają się wielu osobom, ja jednak traktuje je jako produkt uboczny i rozgrzewkę przed sesją "właściwą".
    Jeśli jednak chcecie zobaczyć te zdjęcia to wrzucam kilka:

    01.

    02.

    03.

    04.

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Za Fafniakiem. Podkreślenie kilku kluczowych elementów scenerii bardziej niż świecenie równo po wszystkim pewnie by wzmocnilo te zdjęcia. Przydałoby się też trochę kontaktu wzrokowego, bo ni to naturalne ani pozowane. Kierunek dobry i należy docenić wysiłek włożony w organizację, ale brakuje kilku szlifow.
    Mam także i takie na których model patrzy w obiektyw

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    a mnie się model nie podoba ;p wszędzie pcha się napompowanych mięsniaków.
    A ja bym tu widział pana Kazika, lat ok.50, lekko nieogolonego, podk..nego sytuacją w kraju, ale cieszącym się tym, że robi to co lubi. I koniecznie z kiepem w ustach

    PS: a nudniejszego backstage`u nie oglądałem.
    Wielu z Was wie a wielu jeszcze nie, że ja głównie fotografuję kulturystykę i fitness ale nie tylko. Stąd tak wiele wysportowanych sylwetek w moim portfolio. Sesja została wykonana na zlecenie. Nie ja wybierałem modela lecz model wybrał mnie. Myślę, że model spisał się świetnie i dobrze odegrał swoją rolę.


    Jeśli chodzi o backstage to napisz proszę co masz na myśli. Napiszcie jakie backstage chcielibyście oglądać i co najbardziej Was w nich interesuje. Mam świeżego asystenta i docieramy się więc każda wskazówka będzie dla nas cenna.

    Dziękuję za opinie na temat mojego błyskania, każdy komentarz wnosi coś nowego, świeżego i jest przydatny.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Ornat Bros ; 03-01-2015 o 01:11

Strona 357 z 367 PierwszyPierwszy ... 257307347355356357358359 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •