Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Prośba o pomoc - pilna obróbka -

    A więc panowie tak:
    byłem dziś przypadkowo u kumpeli która chce zrobić prezent swojemu mężowi w postaci plakatu (antyramy coś w tym stylu) niestety odległość była bardzo duża i nie było sensu wracać się po mojego nikonka, więc byłem zmuszony zrobić kumpeli zdjęcie ich lustrzanką (co widać że to nie nikon) i prośba jest taka, czy byłby ktoś w stanie mi pomóc przy obróbce tego zdjęcia (technika dowolna) ważne żeby było lepsze niż orginał, winiety, B&W jak kto woli. Niestety ja za bardzo jeszcze nie obrabiam i jakbym się tym bawił to zajęłoby mi to dobrych kilka dni, a niestety problem w tym że kumpela potrzebuje to jak najszybciej bo niebawem jej mąż ma urodziny.

    Z góry dziękuję za każdą pomoc odnośnie obróbki zdjęcia.
    Niestety orginał wygląda tak (masakra, ale wiem że dobra obróbka czyni cuda):


    Gorzej niż masakra
    http://img241.imageshack.us/my.php?i...3264891xh0.jpg

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    oooooo fajnie było se(x)sjowo tak
    moze któryś z kolegów mieszkajacych blisko się podejmie ponownej próby zrobienia ładnego ujęcia?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Frodo'85 Zobacz posta
    a masz RAWa?
    e tam z rawa to by nie był wyczyn
    zrób coś z tego co jest ))

  5. #5

    Domyślnie

    oglądałeś full sajza? dziś jestem zbyt padnięty na jpgi

  6. #6

    Domyślnie

    niestety nie mam RAW'a mieliśmy tylko kilka minut na zrobienie fotki bo jej mąż wracał z pracy. masakra nawet nie było czasu na ustawienie tego aparatu.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lightjay Zobacz posta
    niestety nie mam RAW'a mieliśmy tylko kilka minut na zrobienie fotki bo jej mąż wracał z pracy. masakra nawet nie było czasu na ustawienie tego aparatu.
    szybka sesyjka...<rotfl>

  8. #8

    Domyślnie

    jeszcze jedno zdjęcie (gorszej jakości) więcej nie ma:


    http://img185.imageshack.us/my.php?i...4607277qz4.jpg
    Ostatnio edytowane przez Lightjay ; 22-07-2008 o 21:50

  9. #9

    Domyślnie

    Aż za szybka z przebieraniem się kumpeli i szybkim makijażem to było naprawdę kilka minut (totalny spontan) teraz wszystko w rękach kogoś kto zna sie dobrze na PS odnośnie obróbki.

    Nie pamiętam żebym kiedykolwiek się tak spieszył jak dziś
    Ostatnio edytowane przez Lightjay ; 22-07-2008 o 21:51

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lightjay Zobacz posta
    więc byłem zmuszony zrobić kumpeli zdjęcie ich lustrzanką (co widać że to nie nikon)
    Sony DSC-H9 to nie lustrzanka.
    Do dupy aparat, do dupy warunki, a Ty sie podjarales i pomyslales pewnie "eeee... jakos to bedzie". Niestety jak to ma byc prezent, a maz tej niewiasty nie ma sie poczuc obdarowany tandeta, to namow kolezanke na normalna sesje. Jesli nie potrafisz obrabiac zdjec to na cholere lapales w kadr styk wykladziny ze sciana? Nie bylo warunkow do takich zdjec, to trzeba bylo chociaz portret zrobic. Walnales gniota i teraz prosisz zeby ktos odwalil za Ciebie robote, zebys pozniej mogl blyszczec, jak to Twoje umiejetnosci i wizje, przeskoczyly gowniany sprzet?
    Eeee... miej troche odpowiedzialnosci za swoje czyny.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •