Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Wieczorem

  1. #1

    Domyślnie Wieczorem

    ze spaceru nad morzem






  2. #2

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    Witam,
    zdjęcie przyjemne w odbiorze... nie wiem tylko, czy dawałbym tyle dołu, bardziej refleksyjnie działa na mnie morski horyzont i niebo.
    No i te tytuł - chyba nieco nietrafiony wygląda to bardziej na dzień, niż czas przed zachodem... choć oczywiście nawet południe przed zachodem jest!
    Pozdrawiam, Art
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

  3. #3

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    Cytat Zamieszczone przez art44 Zobacz posta
    Witam,
    zdjęcie przyjemne w odbiorze... nie wiem tylko, czy dawałbym tyle dołu, bardziej refleksyjnie działa na mnie morski horyzont i niebo.
    No i te tytuł - chyba nieco nietrafiony wygląda to bardziej na dzień, niż czas przed zachodem... choć oczywiście nawet południe przed zachodem jest!
    Pozdrawiam, Art
    przeważnie widuje się zdjecia właśnie gołej plazy w płączeniu z wodą - ja chciałem morze pokazać troszeczkę inaczej aniżeli sielankowo , wiał wiatr było chłodno , jak widać dość wzburzone - co do tytułu zgoda chyba niezbyt trafiony chociaż była godz 18 00 (tytuł więc wywalam)


    dzieki za odwiedziny , pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    Witaj Harb.
    Podoba mi sie Twoja argumentacja. Fajnie oddana dynamika, ten wiatr się naprawdę czuje.
    Pozdrawiam
    NIKON

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    O kurde, chłopie! To zdjęcie nadzwyczajnie mi się podoba (w ogóle dzisiaj wysyp zdjęć, które mi się podobają). Może sam coś wystawię licząc na przychylny odbiór...

    A wracając: bardzo fajny i niepokojący dół - przy okazji nienaganne technikalia - czegóż chcieć więcej? Jest świetne. Nic nei usuwaj, bo tylko się popsuje!

  6. #6

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    wielki talent + (jak widzę) super sprzęt = znakomite zdjęcia. Wielki szacunek. Milo popatrzeć.
    You can't always get what You want.
    Nikon D50

  7. #7

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    Bardzo fajne kadrowo zdjęcie. Kolorystycznie także. Nieco ...nieostro widzę ale może to ... tylko ja?

    PS ja chcę wreszcie wakacje i chcę nad morze! O!
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  8. #8

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    Noooo ja też chcę nad morze ...
    A Ty se tak kurcze na spacer tak? ładnie tak szczuć wszystkich zapracowanych? hę?
    Fajny ciepły klimat iiii... popatrzył bym na taki widok w naturze.... hlip hlip
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  9. #9

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    Cytat Zamieszczone przez jm Zobacz posta
    Bardzo fajne kadrowo zdjęcie. Kolorystycznie także. Nieco ...nieostro widzę ale może to ... tylko ja?

    PS ja chcę wreszcie wakacje i chcę nad morze! O!
    celowo tym razem miękko Jolu -ale może być żyleta ( kwestia suwaka )

    a nad morzem zawsze jest super ja tutaj mieszkam i nie przestaje mi się podobać



    pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie Odp: Wieczorem

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    celowo tym razem miękko Jolu -ale może być żyleta ( kwestia suwaka )



    To mnie uspokoiłeś.... myślałam, że coś mi się z patrzydełkami stało
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •