Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie GENERATOR AKUMULATOROWY do lamp blyskowych

    Witam

    Potrzebuje waszej pomocy w zakresie generatora do lamp blyskowych , znalazelem cos takiego FOMEI GENERATOR AKUMULATOROWY POWER STAR-1 http://www.swiatobrazu.pl/fomei__zas..._star__1_.html
    i jeszcze na stronie elfo ale tam dwa razy drozsze . Potrzebuje do zdjec plenerowych . Licze na wasza pomoc .
    Generator ma sluzyc do 1-2 lamp błyskowych .

  2. #2

    Domyślnie Odp: GENERATOR AKUMULATOROWY do lamp blyskowych

    woow jaki fajny ups - bo w zasadzie jest to akumulator z przetwornica i filtrem

    zastanawiajace jest ladowanie 2-4h z 12v gniazda zapalniczki a z sieci 3-5h - bo z samochodu to predzej po 2-4h padnie akumulator hehe

    ja strzelmalem z zyklego APC smartUPS 600VA - musialem tylko dobrac sie do piszczka i nieco go zakneblowac

  3. #3

    Domyślnie Odp: GENERATOR AKUMULATOROWY do lamp blyskowych

    Cytat Zamieszczone przez madburn Zobacz posta
    ja strzelmalem z zyklego APC smartUPS 600VA - musialem tylko dobrac sie do piszczka i nieco go zakneblowac
    A jaka lampa i na ile błysków wystarczył ups?

  4. #4

    Domyślnie Odp: GENERATOR AKUMULATOROWY do lamp blyskowych

    Cytat Zamieszczone przez madburn Zobacz posta
    musialem tylko dobrac sie do piszczka i nieco go zakneblowac
    A błąd, bo smartupsa można programowo uciszyć

  5. #5

    Domyślnie Odp: GENERATOR AKUMULATOROWY do lamp blyskowych

    ale ja chcialem ze bipal jak sie konczy aku tylko nie tak przerazliwie

    nie wiem na ile blyskow starcza - zrobilem moze jakies 20 blyskow bo tyle mi bylo potrzeba - lampa 300WS pilot tez da sie wlaczyc - choc podejrzewam ze 120W wyzre takiego malego UPSa w 20 min (na tyle starcza komp z monitorem jakies 50-70W + monitor crt 14" 90W)

    robilem to dosyc dawno - obecnie ups zasilal serwerek - ale aku sie po latach zepsuly na amen

  6. #6
    sailor
    Gość

    Domyślnie Odp: GENERATOR AKUMULATOROWY do lamp blyskowych

    Cytat Zamieszczone przez monochromatic Zobacz posta
    Potrzebuje waszej pomocy w zakresie generatora do lamp blyskowych , znalazelem cos takiego FOMEI GENERATOR AKUMULATOROWY POWER STAR-1 http://www.swiatobrazu.pl/fomei__zas..._star__1_.html
    i jeszcze na stronie elfo ale tam dwa razy drozsze . Potrzebuje do zdjec plenerowych . Licze na wasza pomoc .
    Generator ma sluzyc do 1-2 lamp błyskowych .
    a jakiej pomocy potrzebujesz? trzeba go ponosic? czy podlaczyc? bo z tresci postu nic nie wynika

    fomei jest ok. troche duzy i troche ciezki ale da sie pracowac calkiem przyjemnie

  7. #7

    Domyślnie Odp: GENERATOR AKUMULATOROWY do lamp blyskowych

    generalnie nie znam sie na tych generatorach - chcialem zapytac czy warto i czy moze ktos z tego korzysta i jak w praktyce to sie sprawdza ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •