Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Fort i morze

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar kasoto
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Lublin/Poznań
    Posty
    14

    Domyślnie Fort i morze

    Do oceny-poproszę.
    kasoto

  2. #2

    Domyślnie Odp: Fort i morze

    Szukam zalet tego zdjęcia, jak znajdę, to coś więcej napiszę. Niestety na razie idzie mi ciężko.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  3. #3

    Domyślnie Odp: Fort i morze

    morze jest a gdzie fort? bo mnie to bardziej na falochron wygląda
    Pozdrawiam Paweł
    a D80 nadal robi zdjęcia ... | Forum Farmaceutyczne

  4. #4

    Domyślnie Odp: Fort i morze

    Pastwicie się a rad żadnych chłopakowi nie dacie.

    Kadr trochę za ciężki - chyba lepiej wyglądałoby więcej morza a mniej tego muru. Bo kadr taki niby nie centralny, po skosie ale jednak mocno wyśrodkowany. Kolory nieba straciły na kontraście - przydałby się filtr połówkowy lub delikatna obróbka. Trochę też krzywo jest, leci morze na prawo. A mimo wszystko nie jest źle. Przede wszystkim nie przepalone niebo a i ten mur ma całkiem wyraźną, kolorową fakturę. Z drugiej strony zdjęcie wymarzone na BW.

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar kasoto
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Lublin/Poznań
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Fort i morze

    Za uwagi wypada podziękować co też czynię-chyba najlepszą nauką są cudze uwagi...............
    kasoto

  6. #6

    Domyślnie Odp: Fort i morze

    Problem tego zdjęcia polega na tym, że tak na prawdę nie ma na nim nic ciekawego. Ot murek i morze, plus tragiczne niebo. Kadr nie jest zły, ma wyraźnie zaznaczone plany i sensowny podział, ale nic tu nie porywa. Ratunkiem dla tego zdjęcia byłyby inne warunki. Inna pora dnia, inne (znacznie ciekawsze) niebo, niespokojne morze. A tak ... nuda Panie.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •