Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Rabka-Zdrój
    Posty
    22

    Domyślnie F100 - padnięty podgląd GO

    Witam serdecznie Dziś niestety w moim F100 padł podgląd GO , coś zgrzytło ,i zablokował się popychacz przysłony , na LCD miga ERR :/ Dzwoniłem do serwisu ,ale muszą zaglądnąć do puszki by cokolwiek powiedzieć . Czy ktoś z was spotkał się już z takim felerem ? I ile może to kosztować w serwisie ? I czy komyś z was padł już F100 ? Szlag by trafił bo nie mam zapasowej puchy :/ Apropos , jest to pierwszy sprzęt który ślę do serwisu , jak oni sobie liczą ? Mi powiedzieli za diagnostykę i sprawdzenie przebiegu nie całe 200zł ?!. Czy ktoś z was słał już do Foto-Tronik bo poza autoryzowanyn serwisen nikon nie mogę nic innego znaleść ? Czy warto ?

  2. #2

    Domyślnie

    ZMien baterje mnie tez ostatni po zabawie podgladem GO aparat sie zawiesil....
    Nie dawal zadnych odznak zycia. Zmiana bateri pomogla......
    =Moje zdjęcia robię przede wszystkim głową=
    _________________

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Rabka-Zdrój
    Posty
    22

    Domyślnie

    hej ozmo , tez F100 ? Baterie zmieniłem ale nie pomogło , może jakieś trefne .Dokładnie robiłem sobie makro w ogrodzie , przecież mamy wiosnę miałem dopołowy wciśniętą migawkę i w tym czasie nacinełem podgląd go no i trzasło , pokombinuję jeszcze może to zwykłe zacięcie ,może reset , nie mam pojęcia :/

  4. #4

    Domyślnie

    Tak tez F100. MNie pomoglo wymiana zasilania. Tez sie bawilem moze nie w ogrodzie lecz w domu. Zapodalem sobbie podglad GO i cos mnie podkusilo zeby w tym czasie widzac rezultaty troche przeslane skrecic......cos zgrzytlo i Error na wyswietlaczu i puszka martwa. Miga error i wskaznik bateri a jedyne co dalo sie wlaczyc to podswietlenie LCD.
    PO odkrecalem doslownie wszytko, wyjalem film, obiektyw, dmuchalem, chuchalem, naciskalem na co sie tylko da, wyjmowalem i wkladalme te same baterie i nic. Az w koncu postanowilem zmienic zasilanie ... i co widze dalej error o to juz sie zdenerwowalem ale pomyslalem na chlodno dalem mu reseta i dziala wszytsko jak trzeba... wiec pomyslalem ze u CIebie tez tak moglo byc!!
    =Moje zdjęcia robię przede wszystkim głową=
    _________________

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Rabka-Zdrój
    Posty
    22

    Domyślnie

    ozmo zrobiłem jak pisałeś , troszkę pokombinowałem i działa wielkie dzięki za pomoc Czyli wniosek taki , by razem nie używać podglądu go i spustu na pól gwizdka

  6. #6

    Domyślnie

    Teoretycznie tak lecz najlepiej miec pelne baterie... no i lepiej nic nie klombinowac podczas uzywania podgladu GO.
    Ciesze sie ze moglem Ci pomuc
    =Moje zdjęcia robię przede wszystkim głową=
    _________________

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •