Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Nikon D3/300 Road Show Krk - Bodypainting

    Witam,

    nie wiem czy dobry dzial, jesli nie prosze o przeniesienie (w koncu i ludzie i reportaz )

    Ach, co to sie dzialo.. Wszyscy krecili filmy pachnacymi D3 (11fps) z podpietymi 'stalkojebcami'.. kolorowe dziewczyny tanczyly przyodziane w prawie nic.. kazdy dostal czekoladke, smycz i pudelko na karty (pewnie na pocieszenie.. mysl, ze nowe body jeszcze poza zasiegiem finansowym potrafi zabolec ).
    Oto kilka fotek dla tych, co nie mieli okazji zobaczyc jak wygladalo to wydarzenie w Krakowie. Tak wiem.. stare, poczciwe D200.. ale ja nie jestem jeszcze godzien uzywac tych nowych zabawek z ukochanej zoltej stajni

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.



    zapraszam reszte uczestnikow do wrzucania kolejnych fotek
    pozdrawiam
    ArtX
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  2. #2

    Domyślnie

    a ja dzis jade do Wrocka, ale jestem podjarany , uciekne z ta puszka do domu, mam nadzieje ze uda mi sie zrobic chociaz jedna dobra fote hehe wrzuce material po powrocie z Wrocka,
    emeryt

  3. #3

    Domyślnie

    A przecież mówią, że D200 przestał już robić zdjęcia...?
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    A przecież mówią, że D200 przestał już robić zdjęcia...?
    tez tak slyszalem, na szczescie moj d200 jeszcze nie
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  5. #5

    Domyślnie

    Ładne zdjecia i baaaardzo fajny pomyśł na prezentację
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Fajne zdjecia - d200 ja widac zyje wiecznie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Fajne zdjecia - d200 ja widac zyje wiecznie
    i jeszcze długo będzie !!!

  8. #8

    Domyślnie

    Fajne foty, szkoda że w Wawie dali deskarzy zamiast tych Pań

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Fajne foty, szkoda że w Wawie dali deskarzy zamiast tych Pań
    e tam.. raczej fajnie ze w Krakowie dali panie zamiast deskarzy

    edit:
    ------------------------------------------
    TO CO, NIKT JUZ NIE DODA SWOICH FOTEK?
    no ludziska, przeciez tyle osob bylo z Forum!
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  10. #10

    Domyślnie

    Może to śliski temat ale myśle że warto o tym wspomnieć - mianowicie ok 9 rano tego samego dnia którego odbywała się prezentacja do wszystkich zaproszonych fotopolis i spółka wysyłał maile z prośbą o przynoszenie własnych kart pamięci - jak się okazało - udostępniano je w innych miastach ale poprostu zmieniały właścicieli .... wydawało się że skoro przychodzi tak małe grono zainteresowanych fotografią to nie trafiają się mędy które muszą coś zwinąć :/ szkoda bo przez takie coś ludzie którzy mają np tylko d80 a nie pożyczyli od kogoś CF praktycznie mogli tylko popatrzeć na D3 i D300 ..... O przetrzymywaniu aparatów na poprzednich pokazach też było dość sporo mówione....
    D300|MB-D10| n17-55 f2.8 ED | n 85 f1.8 | n35 f2| n70-300G |sb600|i wiele rzeczy w planach

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •