Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Witajcie,

    w końcu wrzuciłem do sieci pierwsze fotki jakie udało mi się zrobić nowym obiektywem. Faktycznie mydło o którym wspominaliście jest. Kwestia tylko taka, czy jest ono do przyjęcia za taką cenę w tym obiektywie, czy może jest to go za dużo - tego nie potrafię ocenić.

    Zobaczcie sobie fotki, szczególnie eksperyment z róznymi przysłonami - bardzo widać róznice z tym mydłem.

    Pierwsze 3 zdjęcia sa bez żadnych filtrów, pozostałe z filtrem UV - HOYA SUPER HMC.
    Oczywiście zero obróbki zdjęć, brak jakichkolwiek wyostrzeń czy innej ingerencji w zdjęcie ustawieniami aparatu. Balans bieli z tego co pamiętam - automat. Resztę parametrów znajdziecie pod zdjęciem.

    Dajcie znać co myślicie o tym mydle? Jak oceniacie ostrość itp.

    Oczywiście zdjęcia nie do oceny zdjęć jako takich , to tylko teścik obiektywu.

    tutaj klikać w sprawie fotek

    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Oczywiście zero obróbki zdjęć, brak jakichkolwiek wyostrzeń czy innej ingerencji w zdjęcie ustawieniami aparatu. Balans bieli z tego co pamiętam - automat. Resztę parametrów znajdziecie pod zdjęciem.
    z takich obrazków nie podejmuje sie oceniac obiektywu, ale biorac pod uwage parametry
    czyli jak widze, to chyba mały JPG , no i jak piszesz "zero" w opcjach aparatu - to tak
    będzie
    o ostrosci mozna mówic przy RAWach i jednak ingerencji softu na poziomie komputera,
    jednak uspokoje Cie - nieostre fotki na ekranie monitora i tak będa bardzo dobre na
    papierze z labu.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •