Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Shaana
    Gość

    Domyślnie Problem z Nikonem L3

    Witam
    Byłam do niedawna szczęśliwą posiadaczką aparatu Nikon Coolpix L3, który używałam około roku do czasu aż upadł mi na ziemię. Spadł obiektywem do dołu. Gdy go podniosłam było słychać jakieś brzęki od strony obiektywu, nie mogłam go wyłączyć więc wyjęłam baterie i go zostawiłam do czasu przyjazdu znajomego, który spróbował go naprawić.

    A w tamtym momencie dokładniej problem wyglądał tak: Obiektyw jest do połowy wysunięty, gdy włączam aparat, ekran sie zapala, i za okolo 20 sec wyświetla się napis LENS ERROR.

    Znajomy otworzył aparat i coś tam próbował zrobić. Nic się nie zmieniło, wręcz wyszło odwrotnie niż zamierzałam Skończyło się na tym, że podczas włączenia aparatu zapalają się wszystkie lampki a na ekranie już się nawet nie pojawia napis LENS ERROR (Mimo, że obiektyw jest wciąż wysunięty). Ekran w ogóle się nie zapala.

    Bardzo proszę o pomoc Czy da się go naprawić? I czy w ogóle opłaca się nieść go do serwisu (bo być może koszty przekroczą cenę aparatu) Dodam, że aparat jest na gwarancji, ale czy przyjmą mi go po upadku?
    Z góry dziękuje i pozdrawiam, Shaana.

  2. #2

    Domyślnie

    niestety na gwarancji nie da rady gdyż aprat był rozbierany a w dodatku jest po upadku wiec pozostaje ci serwis pogwarancyjny
    1 www.nikon.pl na ulicy postępu za wykonanie kosztów naprawy biorą 25zł
    2 www.foto-tronik.pl za wyknanie kosztorysu naprawy nic nie płacisz
    wybór należy do ciebie
    pozdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •