Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63
  1. #1

    Domyślnie Czy warto zamienić D70 na D80

    Od dłuzszego czasu rozważam podmianę body D70 na D80. W moim przypadku główny mankament D70 zwiazany jest z koniecznoscią obróbki zdjęć jpeg. Czy poprawilo się to w D80? Może ktoś dokonał takiej zamiany i podzieli się swoimi spostrzezeniami.
    Pozdrawiam
    Wojtek

  2. #2

    Domyślnie

    Uzywaj wyszukiwarki, bo takich tematow było kilka... nawet całkiem niedawno.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wklopot Zobacz posta
    Od dłuzszego czasu rozważam podmianę body D70 na D80. W moim przypadku główny mankament D70 zwiazany jest z koniecznoscią obróbki zdjęć jpeg. Czy poprawilo się to w D80? Może ktoś dokonał takiej zamiany i podzieli się swoimi spostrzezeniami.
    Pozdrawiam
    Wojtek
    To tak jakbyś pytał, czy warto zamienić gorsze na lepsze. Sam sobie odpowiedz.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    To tak jakbyś pytał, czy warto zamienić gorsze na lepsze. Sam sobie odpowiedz.
    Super rada.... Rzeczą oczywista jest konieczność dopłaty i to nie małej. Moje pytanie zwiazane jest z odpowiedzią na pytanie, czy warto wydać np. 1000,- zł za wymiane na "lepszy", a może tylko nowszy model.
    Pozdrawiam
    Wojtek

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wklopot Zobacz posta
    Super rada.... Rzeczą oczywista jest konieczność dopłaty i to nie małej. Moje pytanie zwiazane jest z odpowiedzią na pytanie, czy warto wydać np. 1000,- zł za wymiane na "lepszy", a może tylko nowszy model.
    Pozdrawiam
    Wojtek
    Dżizas, jak masz to dopłać, a nie, to nie. Wszelkie porównania zostały już dokonane. Czego oczekujesz więcej, że ktoś zapewni Cię, że to dobrze zainwestowane pieniądze. Jeśli tak myślisz, to od razu mogę Ci powiedzieć, że to nie najlepsza inwestycja i lepiej kupić jakąś nieruchomość, bo ceny rosną. A jak kupisz D80, to za chwilę będziesz sfrustrowany, że nie masz D85, albo D90. Z elektroniką tak to już jest. W moim przekonaniu D80 jest lepszym aparatem od D70. Tyle. edit: Zrób upgrade firmware i już będzie lepiej. Chyba,że już zrobiłeś.
    Ostatnio edytowane przez david555 ; 17-08-2007 o 21:47
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #6

    Domyślnie

    Jeżeli głównym powodem do zmiany puszki jest format jpg to zdecydowanie taniej będzie podrążyć temat formatu raw i przeprosić się z jakimś edytorem. Zapewniam, że zaskoczy cię nawet poczciwy stary d70, a jak bardzo chcesz coś kupić to szkło... prawda stara jak świat. Chyba, że faktycznie doskwiera ci wizjer wielkości matrycy aps , albo bloom na hybrydowej migawie, albo średniej klasy wyświetlacz i jeszcze kilka innych drobiazgów. Zupełnie nie zmienia to faktu, że d70 można zrobić świetne foty w niczym nie ustępujące tym z d80. generalnie d80 to lepszy nowszy sprzęt i wolniej traci na wartości, ale apropos inwestycji to wypowiedzial sie juz david555

    pozdro

  7. #7

    Domyślnie

    powiedz mi gdzie moge oddac moje d70 doplacic 1000pln i dostac nowe d80 ??

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m@rcin Zobacz posta
    powiedz mi gdzie moge oddac moje d70 doplacic 1000pln i dostac nowe d80 ??
    tak to tylko w erze
    Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
    "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."

  9. #9

    Domyślnie

    10Mp, 11 polowy autofocus, iso100, polskie menu, sterowanie bezprzewodowe innych lamp, spust migawki nie hybrydowy, 2,5cala wyswietlacz o lepszej rozdzielczosci, wizjer i napewno cos jeszcze ale mam teraz pustke w glowie.
    mailem wczesniej d70 i nie zaluje zamiany na d80 z d70 zostal mi tylko N18-70
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Wrocław/Kraków/Warszawa
    Posty
    76

    Domyślnie

    Dla mnie 1000zl to troche duzo.

    Wole poczekac niecaly rok, az konczyc sie bedzie gwarancja na moje D70s i sprzedac go, a wtedy napewno body D80 bedzie mozna kupic w cenie ponizej 2k.

    Ps. ...a za 1000zl to juz masz tele 55-200VR
    Ostatnio edytowane przez KURNA*CHATA ; 19-08-2007 o 08:24

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •