Close

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 143
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    A to, że fakt ten staje się mitem, zawdzięczamy nieudolności producentów.
    Wiesz producenci w takich kwestiach są trochę bez szans . Trudno bowiem produkować coś co się nie będzie sprzedawało....
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #122

    Domyślnie

    Miniaturyzacja się sprzedaje świetnie we wszystkich innych dziedzinach, a w fotografii miałaby się nie sprzedawać? Po prostu klienci w większości przypadków nawet nie mieli okazji jej posmakować...
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #123

    Domyślnie

    Na rynku jest miejsce na mniejsze i większe bezlustra. Mnie na przykład zdziwiło to, że aparat o takich możliwościach jak A9 wsadzono do małej puszeczki. Aż się prosiło by takiego kałacha wsadzić w coś bardziej "ergonomicznego" co będzie trochę lepiej równoważyć ciężar teleobiektywów. No, ale ergonomia z telesami to nie wszystko. Na małe puszki też jest zapotrzebowanie.

  4. #124

    Domyślnie

    A kto używa Sony z teleobiektywami? Przecież to są kamery
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Na rynku jest miejsce na mniejsze i większe bezlustra.
    Tańszy Panasonic S1 będzie w tej samej obudowie co S1R.

    https://ksassets.timeincuk.net/wp/up...-1620x1080.jpg

    https://ksassets.timeincuk.net/wp/up...-1620x1080.jpg

    https://ksassets.timeincuk.net/wp/up...-1620x1080.jpg
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 26-09-2018 o 19:06

  6. #126

    Domyślnie

    Ciekawe jak te wielkości bagnetu będą się przekładać na jakość obiektywów w nowych systemach.
    D5100 + N16-85 + N70-300VR + N35/1.8
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + N18-55 (AF-P) + N70-300 (AF-P) +SB400

  7. #127

    Domyślnie

    Zobacz na testy szkieł z tym mocowaniem. Są już od lat.

  8. #128
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Panas widzę postanowił zrobić bezlustro w rozmiarze lustrzanki, a szkoda bo rynek potrzebuje sprzętu o rozmiarze pierwszego A7, tylko że jak się chce upchać tyle wszystkiego to nie ma wyjścia, samo dobre odprowadzenie ciepła z matrycy ma swoje wymagania, a tu panas nie może dać ciała, stabilizacja podobnie zwiększa konstrukcje.
    Cieszy że jest XQD, więc rynek powiększy się i ceny zaczną spadać, drugi slot czyli SD chyba też jest przygotowany pod te nowe szybkie, czyli też musi odprowadzić ciepło żeby nie ugotować ich.

    Teraz czekamy na Fuji i Olympusa, a może i Pentaxa ?

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Panas widzę postanowił zrobić bezlustro w rozmiarze lustrzanki, a szkoda bo rynek potrzebuje sprzętu o rozmiarze pierwszego A7
    a kto tak twierdzi? dla mnie rozmiar lustrzanki to same zalety a nie wady. nie szukam wielkosci D jedynek, ale takie pro body bez wspawanego gripa to zadna wada wedlug mnie. takie oczekiwanie malego rozmiaru pokutuje od czasow gdy bezlustro bylo konkurentem kompaktow a nie potencjalnym killerem dslr.

    mialem NX1 i dopiero po podlaczeniu gripa bylo swietnym ergonomicznie body, wiec nie wiem jak 'rynek', ale ja nie potrzebuje sprzetu o rozmiarze pierwszego A7. malych szkiel tez nie potrzebuje.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  10. #130
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja wybrałem A7 II ponieważ jest większy i już normalnie się trzyma w ręce, pomijam że wiele zostało poprawione jak af, dodana stabilizacja itd ale głownie chodzi o wielkość, na Nikona Z spoglądam z wielkim apetytem ale to daleka przyszłość ze względu na cenę.
    Panas jest często kupowany do video, podróże itd, tam wielkość jest brana pod uwagę i dlatego dziwi mnie krok panasa co do wielkości.

    A7 przy obecnym postępie to już muzeum i nikt nie będzie wiedział ostatecznie czy rynek wchłonie podobny sprzęt czy też nie ale fakt jest taki że nie ma na półce sklepowej małej pełnej klatki bez lustra,
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 26-09-2018 o 21:13

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dlaczego tak?
    By willy_fil_ in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-02-2017, 23:09
  2. SD / CF dlaczego??
    By waski79 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-11-2007, 10:54
  3. A może weź pan Panasonica... ?
    By lesiuc in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-03-2006, 21:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •