Close

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 80
  1. #51
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Dzięki za uświadomienie o światły myślicielu. Zgłoś sie na prowadzącego i nie będzie problemu, że prace sie nie pojawią.

  2. #52
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    I przez tydzień nie można było internetu znaleźć? Do Korei Północnej pojechała? To jest żenada i tyle. Kupa ludzi na to czekała i pewnie następnym razem czekać już nie będzie. O ile w ogóle będzie jakiś następny raz, bo na dzień dzisiejszy to mnie się odechciało.
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  3. #53
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    To może czas na zmiane prowadzącego, już trzech potencjalnych kandydatów widze co mają czas i zawsze dostęp do neta :] Chętnie zobacze jak będzie sie prowadziło zabawe, ba, nawet udział wezme.

  4. #54

    Domyślnie

    @fido83
    Trochę więcej zrozumienia dla koleżanki Kierofffniczki.
    Ja co roku staram się odciąć od internetu a jak się uda to i od zasięgu komórek. W lipcu znowu będę kilka dni w takim miejscu. (Mam nadzieję.)

    Oczywiście powinna była poinformować wcześniej że znika, ale może miała NAGLE taką potrzebę? Nikt nie wie co się tam kłębi w tej czarnej głowie. Przecież prowadzi zabawę społecznie a nie dla pieniędzy, także należy czasem wybaczyć. Byle nie za często, bo jak pojadę do Trójmiasta to ją dopadnę i nic jej nie zrobię!!! O!!! Taki będę !!!

    Ale Offfieczko, do panienki nędzy, gdzie te zdjęcia!!!!!

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fido83 Zobacz posta
    Moderatorów i adminów na trzech zainteresowanych forach jest jak nasrał, a tymczasem 20-30 aktywnych uczestników zabawy musi tydzień czekać na opublikowanie zdjęć, bo jedna osoba nie ma dostępu do internetu. Zastanów się przez moment jak debilna jest to sytuacja.
    100% racji. Nic dodać nic ująć.


    Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    I przez tydzień nie można było internetu znaleźć? Do Korei Północnej pojechała? To jest żenada i tyle. Kupa ludzi na to czekała i pewnie następnym razem czekać już nie będzie. O ile w ogóle będzie jakiś następny raz, bo na dzień dzisiejszy to mnie się odechciało.
    Dziwię się że po pierwszej wpadce jeszcze ktoś bierze udział w tym konkursie.
    Dziwię się sam sobie że jeszcze wrzucam zdjęcia.

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    To może czas na zmiane prowadzącego, już trzech potencjalnych kandydatów widze co mają czas i zawsze dostęp do neta :] Chętnie zobacze jak będzie sie prowadziło zabawe, ba, nawet udział wezme.
    Ja też widzę. Ty i jeszcze kilku marudów, siedzi tu dzień i noc i w wątku o konkursie uskuteczniacie sobie prywatny Shoutbox o d*pie maryni. Rzygać już się chce. Zamiast bić pianę przypilnujcie konkursu.
    A my wszyscy subskrybenci dostajemy co chwilę maile z informacją o nowym wpisie.
    Rzygać już się chce.
    Dex, a tak z innej beczki. Przeglądarka nie podkreśla Ci błędów?
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    @fido83
    Trochę więcej zrozumienia dla koleżanki Kierofffniczki.
    Ja co roku staram się odciąć od internetu a jak się uda to i od zasięgu komórek. W lipcu znowu będę kilka dni w takim miejscu. (Mam nadzieję.)

    Oczywiście powinna była poinformować wcześniej że znika, ale może miała NAGLE taką potrzebę? Nikt nie wie co się tam kłębi w tej czarnej głowie. Przecież prowadzi zabawę społecznie a nie dla pieniędzy, także należy czasem wybaczyć. Byle nie za często, bo jak pojadę do Trójmiasta to ją dopadnę i nic jej nie zrobię!!! O!!! Taki będę !!!

    Ale Offfieczko, do panienki nędzy, gdzie te zdjęcia!!!!!
    @tbogdanowicz absolutnie nie atakuje personalnie Offcy. Uważam, że wykonuje swoja robotę bardzo dobrze i zdaję sobie sprawę, że różne są sytuacje życiowe. Moje zarzuty są skierowane do osób zarządzających tym forum. Dlaczego nikt się nie zainteresował tym, że Offca jest ofline i przez kilka dni nie opublikował zdjęć i ankiety? Jest to tak trudne, że tylko Offca potrafi to zrobić? Informacja podana przez Jacka po 5 dniach od zakończenia zbierania prac brzmi jak słaby żart gimnazjalisty.

  7. #57
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    Ja też widzę. Ty i jeszcze kilku marudów, siedzi tu dzień i noc i w wątku o konkursie uskuteczniacie sobie prywatny Shoutbox o d*pie maryni. Rzygać już się chce. Zamiast bić pianę przypilnujcie konkursu.
    A my wszyscy subskrybenci dostajemy co chwilę maile z informacją o nowym wpisie.
    Wole być marudą niż sztywniakiem z kijem w dupie mającym o wszystko pretensje
    To sie odsubskrybuj skoro Ci to tak przeszkadza. Albo zgłaszaj do moderacji czy administracji, że jest syf, spam i nie jest kujońsko poprawnie jak na jedynym słusznym zabetonowanym forum. Tak ciężko zaglądać w wątek raz czy dwa dziennie?


    Rzygać już się chce.
    No to rzygaj

    Dex, a tak z innej beczki. Przeglądarka nie podkreśla Ci błędów?
    Nie
    Swoją szosą to ile tych błędów? "A" czy "e" nie ma kreseczki?


    Jesteś taki zaj3bisty, poprowadź zabawe od nastepnej edycji i zobaczymy jak będzie pod nowym lepszym kierownictwem. Krytykujesz to pokaż, że masz jaja i potrafisz to zrobić lepiej. Konkurs zawsze będzie na czas, co do sekundy, wszystko poprawnie, bez błędów ortograficznych i zbędnych rozpraszaczy. Może nawet pobijesz rekordy w nadesłanych pracach jak wszystko będzie takie ułozone.

  8. #58

    Domyślnie

    U mnie było tak, ze nejpierw byłem zdezorientowany ("cos tu nie gra - co?") a później wkurzony (no chyba juz czas publikować prace"), w końcu zaniepokojony (" może Jej sie coś złego i przykrego przytrafiło"). Tym cenniejsza była info na temat wyjazdu, ktora kazała odroczyć w czasie przyjemność. Niepotrzebnie sie niepokoiłem...

  9. #59

    Domyślnie

    Trzeba zamknąć buzię na kłódkę, stać w szeregu lemmigowym i się nie wychylać, w żadnym wypadku nie wolno zaburzać ciszy w subskrybowanym wątku zabawowym. Administracja ma pilnować z pałką w ręku każdego ruchu, a jeżeli wystąpi przejaw nadmiernej radości albo - nie daj bezlebubie - spamu, należy taką osobę pałką przywrócić do porządku. Moderatorzy mają być ubezpieczeni na każdą ewentualność, tak więc przerwa w zabawie jest "niedopieszczalna" i każde ociąganie się ma być karane wykluczeniem ze społeczeństwa - natychmiastową banicją poza mury miasta a w przypadkach trudnych również z planety (zaznaczając przy tym, że opłatę za wysłanie prowadzącego w kosmos z przylądka Canaveral ma uiścić moderator lub inny prowadzący), przy czym moderator kajając się przed jaśnie wielkim Panem ma w obowiązku jak najszybciej zaspokoić potrzebę tegoż jakakolwiek by ona nie była. Bo jak nie to dostanie "globusa" i zwymiotuje.....

    Załącznik 9812

    A tak już bardziej serio.....
    Jakieś info mogło się pojawić, choćby dla uspokojenia, bo nie było wiadomo o co chodzi....ale z drugiej strony, Offca pisała niedawno, że taka sytuacja może wystąpić jak jej nikt w wiadrze neta nie przyniesie.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #60

    Domyślnie

    Zaglądam do tego wątku tylko po to, żeby obejrzeć zdjęcia, oddać głos oraz zobaczyć wyniki i w sumie zwisa mi o czym tu na co dzień rozmawiacie, ale wierzę, że niektórym może to przeszkadzać, bo woleliby może podyskutować o konkursowych zdjęciach. Więc zamiast proponować ludziom wyłączenie suba może warto byłoby przenieść rozmowy o dupie marynie do oddzielnego wątku, albo do Cafe Nikon, który chyba został stworzony dla takich super wyluzowanych, radosnych userów bez kija w dupie?

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Międzyforumowe nr 5 - WIOSNA
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 20:12
  2. Międzyforumowe nr 4 - WODA
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 23-04-2018, 22:39
  3. [ Przyroda ] Anioł ciemności
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-03-2016, 14:08
  4. AF w ciemności w d7200
    By JoannaK in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-12-2015, 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •