Cześć,

generalnie witam wszystkich, wpadłem na to forum przypadkiem, w momencie w którym poszukiwałem inspiracji do dalszego działania. Proponuję założyć temat w którym będziemy dzielili się pracami, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. Oczywiście mogą być to nasze pracę, ale również inne, znalezione w sieci. Działał kiedyś taki temat na grupie Fotografów na FB, ale chyba zaginął w gąszczu spamu (FB troszkę ciężej moderować).

Lubię oglądać pracę innych osób, bo za każdym razem mogę nauczyć się czegoś nowego, stąd ten temat Kiedy widzę pracę amatorów - mogę im doradzić, więc sam uczę się konstruktywnej krytyki, a widząc pracę lepszych od siebie - mogę śmiało się czegoś nauczyć.

Instagram jest pełny ciekawych profili, które giną gdzieś w gąszczu tych popularniejszych. Przed chwilą natknąłem się na coś takiego: https://www.instagram.com/adamblackphotographer/ i przeglądając pierwsze zdjęcia wpadłem chyba na pomysł na sesję Fajne ma tam rzeczy, podobają mi się.

A wy czym się ostatnio inspirujecie?

Pozdrawiam!

P.S
Jeśli dubel to przepraszam najmocniej, nie znalazłem drugiego podobnego tematu na pierwszych dwóch stronach, ale mam -2,25 na prawym oku i -1,75 na lewym, więc możecie mi wybaczyć